Avon Temsilci Şifresi

Tekrardan merhaba arkadaşlar bir önceki konumuzda temsilci numarasının ne işe yaradığı, nasıl alınacağı ve unutulması halinde ne yapmak gerektiğini sizlerle paylaştık, bu konumuzda ise yine çok önemli olduğunu düşündüğüm Avon Temsilci Şifresi ile ilgili hususlara değineceğiz.

Kullanıcı Güvenliği

Temsilci Şifresi Nerede Kullanılır?
Biliyorsunuz ki günümüzde hızlı ve pratik olan daha fazla etkili olmaktadır. O nedenle sizlerde işlemler ve siparişlerinizi daha hızlı gerçekleştirmeniz için İnternet sitelerini aktif bir şekilde kullanmanızı öneriyoruz. Avon temsilcilerine yönelik kullanımı kolay ve etkili bir sayfa hazırlamıştır. Burada bir çok işlemi İnternet bağlantısı olan her yerden bir tıkla bilgisayar ve mobil cihazlar aracılığıyla yapabilirsiniz. Tabii ki bu mecrayı kullanabilmek için öncelikle iki farklı gereksinim olacaktır. Bunlar temsilci numarası ve yine onunla bütünlük sağlayan temsili şifresidir. Temsilci numarası ile ilgili detayları daha önce inceleme imkanı bulduğumuz için şimdi fazla değinmeyeceğim. İncelemek isterseniz aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

https://www.avontemsilci.gen.tr/temsilci-numarasi

Sipariş Girişi: Yapabileceğiniz işlemlerden birisi ve sanırım en önemlisi sipariş girişi olacaktır. Siparişlerini kendisine sağlanan panelden yapmak isteyenler temsilci şifresi mutlaka gerekmektedir. Aynı şekilde siparişlerin durumu ve kargo takibini kolayca yapabilirsiniz.

Borç Bilgisi / Ödeme: Bir diğer işlem ise aldığınız ürünlerin fatura / borç bilgileri ile ödeme işlemlerini buradan kredi kartı ile tek çekim ve 8 taksit şeklinde yapabilirsiniz.

AvonPara / Hediye Seçimi: Bir diğer önemli husus ise 2015 yılında uygulanmaya başlayan AvonPara uygulamasıdır. Her kampanya hediye ve AvonPara kazandıran firma bunlardan birini seçmenizi istemektedir. Seçim yapabilmek için her kampanya en azından ilk siparişinizi size sağlanan panelden (Avon Resmi İnternet Sitesinden) yapmanız gerekir. Sipariş girişi esnasında sistem size Hediye yada AvonPara şeklinde seçiminizi sormaktadır.

Satış Lideri İşlemleri: Daha fazla kazanç sağlamak isteyenlerin tercihi Satış Lideri (Eski adı Takım Öncüsü) olmaktadır. Böylece satışlara ek olarak temsilci kaydı yaparak kazanırsınız. Böyle bir konumda olmak için kesinlikle temsilci şifresi almanız gerekir. Peki bu gereksinim nasıl karşılanır? hemen ona bakalım.

Avon Temsilci Şifresi Nasıl Alınır?
Google arama kısmına Avon Temsilci Şifresi yazdığınızda size yardımcı olmak için en çok aranan benzer sonuçları göstermektedir. Benzer sonuçlara baktığınızda insanlar şifre ne zaman gelir ve gelmedi şeklinde aramalar yaptığını görürsünüz. Değerli arkadaşlar şifre bilgisi gelmez, siz kendiniz oluşturmanız gerekir.

Şifrenizi Nasıl Oluşturulur?
Öncelikle temsilci numaramız olması gerekir. Başvurusu onaylanan herkese kayıt esnasında belirttikleri telefona kısa mesaj olarak 8 haneli temsilci numarası gönderilmektedir. Bu bilgi hazırsa hemen şifre oluşturma aşamasına geçebiliriz. Ben bu sayfada nasıl yapılacağını anlatmayacağım. Çünkü aşağıda yer alan bağlantıda detayları ile birlikte resimlerle desteklenerek anlatılmaktadır. Lütfen aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım?
Yukarıdaki bağlantıya tıkladığınızda 2 dakika gibi kısa bir sürede işleminizi halledebilirsiniz. Birde daha önce oluşturmasına karşın şifresini unutan arkadaşların aradığı bilgiye bakalım. Burada da yine 1 dakikalık bir işlem ile yeniden şifre oluşturabilirsiniz. Yapılması gerekenler yine yukarıda vermiş olduğum bağlantıda detaylıca anlatılmaktadır.

Evet arkadaşlar bir hususun daha sonuna gelmiş bulunuyorum. Sizlerin sormak, öğrenmek istediği hususlara yanıt vereceğim. Şimdiden herkese hayırlı işler, bol kazançlar diliyorum.

4 Comments

Add a Comment
  1. Benim cep telefon yeni oldu ıcın bütün kayıtlarım silindi temsilci nummer ve şifre unutum

    1. Aytekin: Müşteri Hizmetlerini arayarak temsilci numaranızı alabilirsiniz. Şifrenizi de “şifremi unuttum” butonuna tıklayarak tekrar alabilirsiniz.

  2. Ben Avon’a üye oldum kayıt Evet Mesajını yazdım yolladım mesaj olarak ama bana temsilci numarası ve şifre gelmedi Ne yapmalıyım yapmalıyım

    1. Zekiye: KAYITEVET bu şekilde büyük harf ve bitişik olmalı. 1 harf hatasından bile olmayabilir. İsterseniz bir daha deneyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018