Avon Temsilci Hediyeleri

Bugün 13 Mayıs 2018 çok özel bir gün. Her yıl Mayıs’ın ikinci haftası Pazar günü kutlanan Anneler Günü!

Annelerin, anne adayların ve Hakk’ın rahmetine kavuşmuş tüm annelerin Anneler Günü Kutlu Olsun!

Klasik bir cümle olacak ama annelerimiz bizim herşeyimiz bu yüzden sadece bir gün değil her an hatırlanmayı hak ediyorlar. Onlara her zaman olamasa bile elimizden geldiğince sürpriz hediyeler ile mutlu etmeliyiz. Tabii her şey maddiyat değil. İlla hediye alınacak diye bir şey yok. Onları aramamız, ziyaret etmemiz ve en önemlisi güler yüzümüzü eksik etmememiz onlar için en büyük hediyedir.

Gelelim Avon Temsilci Hediyelerine! Bildiğiniz gibi Avon Temsilcileri katalog ile satış yaparak %15 ile %33 arasında kazanç sağlamaktadır. Bu kazançların yanı sıra her kampanyada sürpriz hediyelerinde sahibi olabilmektedirler. Bu sayfayı sürekli takip etmenizi öneririm. Çünkü her kampanyada hangi hediyelerin verildiği güncellenecektir.

Avon Temsilci Hediyeleri

11 Mayıs – 8 Haziran 2018 Kampanya 6’da Temsilcileri Hangi Hediyeler Bekliyor?

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum. Temsilci fiyatı ile hediye kazanma tutarını tutturursanız mutlaka siparişinize hediyenin üzerinde yazan rakam kadar yani 5 veya 10 adet katalog eklemeniz gerekmektedir. Çoğu temsilci katalog eklemeyi unuttuğu için hediye hakkını kaybetmektedir. Biz Satış Liderleri olarak elimizden geldiğince hatırlatmaya çalışıyoruz. Fakat yine de sipariş esnasında unutulabilmektedir.

Evet, çekilişsiz kurasız aşağıdaki hediyeler sizin olacaktır.

Kampanya 6 İlk Kampanyanız İse Kazanacağınız Hediye Nedir?

Avon Temsilci İlk Kampanya Hediyesi

Evet, Temsilci arkadaşlarım! Eğer kampanya 6 sizin ilk kampanyanız ise yukarıda görmüş olduğunuz parfüm olan gardenya, manolya ve yasemin kokularına hakim Premiere Luxe EDP 30ml. hediyesini kazanabiliyorsunuz.

Bu parfümü kazanmak için yapmanız gereken; temsilci fiyatı ile 130TL’lik sipariş vermek ve siparişinize 5 adet katalog eklemektir. Eğer kampanya başındaysanız ve daha çok satış yapacağınıza inanıyorsanız içerisinde bulunduğumuz K6 kataloğundan ekleyebilirsiniz. Kampanya sonundaysanız veya artık bu kampanyadan satış yapamam diyorsanız Kampanya 7 kataloğu ekleyebilirsiniz. Veya karışık olarak iki kampanyadan da 5 tane katalog olacak şekilde siparişinize ekleyebilirsiniz.

Bu hediye size Kampanya 7’de vereceğiniz ilk sipariş ile gelecektir. Bu parfümün değeri 57TL’dir. İster kendiniz kullanırsınız isterseniz satış yaparak ek kazanç elde edebilirsiniz.

Kampanya 6 İkinci Kampanyanız İse Kazanacağınız Hediye Nedir?

Avon Temsilci İkinci Kampanya Hediyesi

Bir önceki kampanya 5’te siparişiniz vardı ve bu kampanya sizin ikinci kampanyanız ise yukarıda görmüş olduğunuz hediyeleri kazanma fırsatınız bulunmaktadır.

Kirpiklerinize hacim kazandırıp gözlerinizi ortaya çıkaracak Supershock Hacim Veren Maskara Black ve %100 mat çok güzel bir tonda dudaklarınızı saatlerce kurutmadan kalıcı etkisi olan Perfectly Mat Ruj (Marvelous Mocha) bu iki ürünü kazanmak için temsilci fiyatı ile 130TL satış yapmanız (kendinize de alabilirsiniz) siparişinize 5 adet katalog eklemeniz gerekmektedir.

Bir sonraki kampanyada vereceğiniz ilk sipariş ile hediyeniz gelecektir. İster kullanın ister satın.

Kampanya 6 Üçüncü Kampanyanız İse Kazanacağınız Hediye Nedir?

Avon Temsilci Üçüncü Kampanya Hediyesi

Evet arkadaşlar ilk üç kampanya hediyelerin sonuncusu olan ileri yaşlarda göz çevresinde meydana gelen yaşlanma belirtileri ile mücadele eden Anew Clinical İkili Göz Çevresi Bakım Sistemi ve Fas Argan Yağı İçeren Şampuan 400ml. bu iki hediyeyi kazanmak içinde yukarıda yazdığımız gibi aynı şekilde temsilci fiyatı ile 130TL’lik satış ve siparişinize 5 adet katalog eklemenizdir.

Bunda da bir sonraki siparişiniz ile ürünleriniz gelecektir.

İlk cümlemde dediğim gibi üç kampanya hediyelerini yazdık. Ama hediyeler bitti mi? Hayır! Yazımızı okumaya devam edin tüm temsilciler her katalog da hediye kazanmaya devam edecek.

Tüm Temsilciler İçin Hediyeler – Fırsat 1 desen iyi olur

Avon Tüm Temsilci Hediyesi 225TL

Temsilci fiyatı ile 225TL’lik sipariş verdiğinizde ve 5 adet katalog satın aldığınızda Avon’un en beğenilen parfümlerinden biri olan Cherish EDP 50ml. sizin. Bu parfümün değeri 92,90TL’dir. Bu güzel parfümü kendinizde kullanabilirsiniz veya satarak kazancınızı arttırabilirsiniz.

Hoş geldin On Bir Ayın Sultanı!

Temsilci arkadaşlarım Avon sizler için Migros’tan Ramazan Paketleri oluşturmuş!

Normalde bir sonraki siparişiniz ile gelen hediyeler Ramazan Paketleri için geçerli değildir. Çünkü Ramazan ayına yetişmesi için bu paketler siparişiniz ile birlikte hemen gelecek. Parfüm ise bir sonraki kampanya siparişinizle gelecek.

550TL’lik Siparişlerinizde;

Avon Tüm Temsilciler İçin Hediye 550TL

Temsilci fiyatı ile 550TL’lik sipariş verdiğinizde ve 10 adet katalog aldığınızda 145TL değerindeki hem Cherish EDP 50ml. hem de Standart Ramazan Paketi Hediye!

Standart Ramazan Paketinde Neler Var?

14 ürünün yer aldığı paketin içeriğine bir göz atalım.

Hünkar Pilavlık Pirinç 1000gr. – Hünkar Pilavlık Bulgur 1000gr. – Tukaş Domates Salça 830gr. – Söke Gelenek Un 1kg. – Irmak Şeker Küpü 750gr. – Tat Fiyonk Makarna 500gr. – Tat Burgu Makarna 500gr. – Tat Spagetti Makarna 500gr. – Tat Kelebek Makarna 500gr. – Knorr Ramazan Özel Tavuklu Şehriye Çorbası 54gr. – Cevher Tuz 750gr. – Cezbeli Türk Kahvesi 100gr. – Marmara Birlik Zeytin 500gr. – Pakmaya Güllü Puding 85gr. Paketin perakende satış fiyatı 51TL değerindedir.

1000TL’lik Siparişlerinizde;

Avon Tüm Temsilciler İçin Hediyeler 1000TL

Yine temsilci fiyatı ile 1000TL’lik siparişlerinizde ve 10 katalog alımlarınızda Cherish EDP 50ml. + Standart Ramazan Paketi ve Lüks Ramazan Paketi olmak üzere toplamda 208TL değerinde ürünlere sahip oluyorsunuz. Ve Ramazan paketleri anında gönderiliyor.

Lüks Ramazan Paketinde Neler Var?

10 üründen oluşan paketin içeriğine bakalım.

Doğadan Geleneksel Karadeniz Çay 500gr. – Hünkar Kırmızı Mercimek 1000gr. – Tat Makarna Tel Şehriye 500gr. – Tat Arpa Şehriye 500gr. – Hünkar Dermason Fasülye 1kg. – Ülker Çokokrem Kakaolu Fındık Kreması 450gr. – Salat Ayçiçekyağı 1lt. – Tamek Bezelye 830gr. – Kent Misbonbon Sütlü 375gr. – Penguen Çilek Reçeli 380gr. Paketin perakende satış fiyatı 64TL’dir.

Temsilci Tavsiye Hediyeleri!

Evet, değerli arkadaşlar! Son olarak paylaşacağım hediye tavsiye üzerine olacak.

Avon Temsilci Tavsiye Hediyeleri

Temsilciler 1, 2 ve 3 kişi arkadaşını tavsiye ettiğinde yukarıdaki hediyeleri kazanabilmektedir. Tavsiyede bulunurken Temsilci numarasının SL (Satış Lideri) veya BSS (Bölge Satış Sorumlusu)’ye mutlaka iletilmesi gerekmektedir.

Tavsiye edilen kişi sipariş verdiği ilk kampanyasında 5 katalog içeren 130TL siparişe ulaşırsa tavsiye eden bir sonraki kampanya siparişiyle Premiere Love EDP 50ml. kazanacaktır. 2. tavsiye için aynı şartları sağladığında tavsiye eden ek olarak Kütahya Porselen 6’lı Kahve Fincanı ve Paşabahçe 6’lı Su Bardağı Seti Kazanacaktır. 3. tavsiye için ek olarak Maddy Büyük Çanta kazanacaktır. 4. tavsiyede program başa dönecek ve 1 Premiere Luxe EDP daha kazanacaktır. 5. ve 6. tavsiyede Kütahya Porselen 6’lı Kahve Fincanı ve Paşabahçe 6’lı Su Bardağı Seti ve Maddy Büyük Çantadan 1’er adet daha kazanılacaktır.

Premiere Luxe EDP 50ml. 57TL, Kütahya Porselen 6’lı Kahve Fincanı ve Paşabahçe 6’lı Su Bardağı Seti 72TL, Maddy Büyük Çanta 93TL değerindedir.

Sizde Temsilci olup tüm bu muhteşem hediyelerin sahibi olmak isterseniz aşağıdaki formu doldurun. Gün içerisinde sizi arayalım ve aynı gün Avon Temsilcisi olun. Kayıt ücreti bulunmamaktadır. Sipariş zorunluluğu yoktur. Sadece kendi ihtiyacınızı karşılamak ve hediye kazanmak için Temsilci olabilirsiniz.

Avon Temsilci Başvuru Formu
 • Cinsiyetiniz*lütfen Seçiniz
  Bayan
  Bay
  0
 • Adınız Soyadınız*
  1
 • Doğum Tarihi*Gün. Ay. Yıl
  2
 • Email*
  3
 • Telefon*GSM Numaranız
  4
 • Adres Bilgileri*İl İlçe Bilgisi Eklemeyi Unutmayın
  5
 • 6

Dilerseniz hediye bilgilerine aşağıda yer alan siteden de göz atabilirsiniz. https://www.satistemsilcileri.com/avon-temsilci-hediyeleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018