Avon Temsilci Hediyeleri

Evet, arkadaşlar Avon Temsilcileri doğrudan satış yöntemi olan katalog ile satış yaparak %15 ile %33 oranında kazanç elde etmektedirler. Bu kazançlarının yanı sıra her kampanyada yenilenen sürpriz hediyelerinde sahibi olabilmektedirler.

Bu sayfayı sürekli takip etmenizi öneririm. Çünkü her kampanyada hangi temsilci hediyeleri verildiğini güncel olarak öğrenebileceksiniz.

Sizde temsilci olup tüm bu muhteşem hediyelerin sahibi olmak isterseniz aşağıdaki formu doldurun. Gün içerisinde sizi arayalım ve aynı gün Avon temsilcisi olun. Kayıt ücreti bulunmamaktadır. Sipariş zorunluluğu yoktur. Sadece kendi ihtiyacınızı karşılamak ve hediye kazanmak için Temsilci olabilirsiniz.

Avon Temsilci Başvuru Formu
 • Cinsiyetiniz*lütfen Seçiniz
  Bayan
  Bay
  0
 • Adınız Soyadınız*
  1
 • Doğum Tarihi*Gün. Ay. Yıl
  2
 • Email*
  3
 • Telefon*GSM Numaranız
  4
 • Adres Bilgileri*İl İlçe Bilgisi Eklemeyi Unutmayın
  5
 • 6

 

Avon Temsilci Hediyeleri

23 Kasım – 21 Aralık 2018 Kampanya 13’de Temsilcileri Hangi Hediyeler Bekliyor?

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum. Temsilci fiyatı ile hediye kazanma tutarını tutturursanız mutlaka siparişinize hediyenin üzerinde yazan rakam kadar yani 4 veya 8 adet katalog eklemeniz gerekmektedir. Çoğu temsilci katalog eklemeyi unuttuğu için hediye hakkını kaybetmektedir. Biz Satış Liderleri olarak elimizden geldiğince hatırlatmaya çalışıyoruz. Fakat yine de sipariş esnasında unutulabilmektedir.

Evet, çekilişsiz kurasız aşağıdaki hediyeleri kazanabilmeniz için tek yapmanız gereken temsilci fiyatı ile hediye için gerekli tutarda siparişiniz olduğunda resimlerin üzerinde yazan adet kadar (4 veya 8 adet) kataloğu siparişinize eklemenizdir. Katalog, içinde bulunduğunuz katalog da olabilir bir sonraki kampanya kataloğu da olabilir. Veya karışık olarak da satın alabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse; kampanya başında veya ortasındaysanız ve daha sipariş verebileceğinize inanıyorsanız bulunduğunuz kampanya kataloğuna ağırlık verin veya kampanya sonundaysanız bir sonraki kampanya kataloğu almanız sizin için daha iyi olacaktır.

Kampanya 13 İlk Kampanyanız İse Kazanacağınız Hediye Nedir?

Aralık K13 İlk Kampanya Hediyesi

Evet, Temsilci arkadaşlarım! Eğer kampanya 13 sizin ilk kampanyanız ise solda görmüş olduğunuz parfüm olan Pur Blanca Smile Edt 50ml. + Perfectly Mat Ruj (Marvelous Mocha) hediyelerini kazanabiliyorsunuz.

Bu muhteşem iki hediyeyi kazanmak için yapmanız gereken; temsilci fiyatı ile 150TL’lik sipariş vermek ve siparişinize 4 adet katalog eklemektir.

Bu hediyeler size Kampanya 1’de vereceğiniz ilk sipariş ile gelecektir. Bu parfümün değeri 75,95TL ve rujun değeri ise 36TL’dir. İster kendiniz kullanırsınız isterseniz satış yaparak ek kazanç elde edebilirsiniz.

 

 

Kampanya 13 İkinci Kampanyanız İse Kazanacağınız Hediye Nedir?

Aralık K13 İkinci Kampanya Hediyesi

Bir önceki kampanya 12’de siparişinizi verdiniz ve bu kampanya sizin ikinci kampanyanız ise sağda görmüş olduğunuz hediyeleri kazanma fırsatınız bulunmaktadır.

Kirpiklerinize hacim kazandırıp gözlerinizi ortaya çıkaracak Avon True Color Supershock Hacim Veren Maskara Black ve Wish of Love EDT 50ml. bu iki ürünü kazanmak için temsilci fiyatı ile 150TL satış yapmanız (kendinize de alabilirsiniz) siparişinize 4 adet katalog eklemeniz gerekmektedir.

Bir sonraki kampanyada vereceğiniz ilk sipariş ile hediyeleriniz gelecektir. İster kullanın ister satın.

 

Kampanya 13 Üçüncü Kampanyanız İse Kazanacağınız Hediyeler Nelerdir?

Aralık K13 Üçüncü Kampanya Hediyesi

Evet, temsilci arkadaşlarım!

Kampanya 11 ve 12’de siparişleriniz oldu ve içerisinde bulunduğumuz kampanya 13 sizin üçüncü kampanya siparişiniz ise;

Anew Clinical İkili Göz Bakım Kremi + Black Suede Night EDT 75ml. bu iki hediyeyi kazanmak içinde yukarıda yazdığımız gibi aynı şekilde temsilci fiyatı ile 150TL’lik satış ve siparişinize 4 adet katalog eklemenizdir.

Bu hediyeler de bir sonraki kampanya siparişiniz ile gelecektir.

Avon Temsilcilerinin ilk üç kampanyada verecekleri siparişler için kazanacakları hediyeleri yazdık. Hediyeler bitti mi? Hayır! Yazımızı okumaya devam edin tüm temsilciler her katalogda hediye kazanmaya devam edecek.

Tüm Temsilciler İçin Hediyeler

Fırsat 1 

Avon Temsilcileri Fırsat 1 Hediyesi

Temsilci fiyatı ile 350TL’lik sipariş verdiğinizde ve 4 adet katalog satın aldığınızda Avon’un en beğenilen parfümlerinden biri olan Little Black Dress Party EDP 50ml. sizin! Bu parfümün değeri 98TL’dir. Bu güzel parfümü kendinizde kullanabilirsiniz veya satarak kazancınızı arttırabilirsiniz.

Fırsat 2

Avon Temsilcileri Fırsat 2 Hediyeleri

Temsilci fiyatı ile 1000TL’lik sipariş verdiğinizde ve 8 adet katalog aldığınızda 218TL değerindeki hediyeler sizin olacaktır.

Bu hediyeler nelerdir inceleyelim;

Little Black Dress Party EDP 50ml. + Özdilek Çift Kişilik Battaniye 180x220cm Piyasa değeri 120TL’dir.

Parfümün fiyatı: 98TL olduğuna göre 218TL’lik hediye sadece 1000TL’lik siparişinle senin olacaktır. Kampanya 1’de vereceğin ilk sipariş ile gelecektir.

Fırsat 3

Avon Temsilcileri Fırsat 3 Hediyeleri

Yine temsilci fiyatı ile 1600TL’lik siparişlerinizde ve 8 adet katalog alımlarınızda Little Black Dress Party EDP 50ml. + Özdilek Çift Kişilik Battaniye 180x220cm + Güral Porselen 18 Parça Bone Porselen Yemek Takımı (6 adet servis tabağı + 6 adet çukur tabak + 6 adet kase) (piyasa değeri 200TL’dir.) olmak üzere toplamda 418TL değerinde ürünlere sahip oluyorsunuz.

Bu muhteşem hediyeleri sizde çok rahat bir şekilde kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken en az 16 arkadaşınıza ve tanıdıklarınıza kataloğu gösterip en az 100TL’lik sipariş almanız.

Her zevke uygun binlerce ürünün bulunduğu Avon kataloğunda tüm ürünleri çok uygun fiyata bulabilirsiniz.

Temsilci Tavsiye Hediyeleri!

Evet, değerli arkadaşlar! Son olarak paylaşacağım hediye tavsiye üzerine olacak.

Avon Arkadaş Tavsiye Hediyeleri

Temsilciler 1, 2 ve 3 kişi, arkadaşını tavsiye ettiğinde yukarıdaki hediyeleri kazanabilmektedir. Tavsiyede bulunurken Temsilci numarasının SL (Satış Lideri) veya BSS (Bölge Satış Sorumlusu)’ye mutlaka iletilmesi gerekmektedir.

Tavsiye edilen 1. kişi sipariş verdiği ilk kampanyasında 4 katalog içeren 150TL siparişe ulaşırsa tavsiye eden bir sonraki kampanya siparişiyle Pure Blanca Smile EDT 50ml. kazanacaktır. 2. tavsiye için aynı şartları sağladığında tavsiye eden Derora Kadın Saati kazanacaktır. 3. tavsiye için Taç Kadın Bornozu kazanacaktır. 4. tavsiyede program başa dönecek ve 1 Pure Blanca Smile EDT 50ml. daha kazanacaktır. 5. ve 6. tavsiyede Derora Kadın Saati, Taç Kadın Bornozu 1’er adet daha kazanılacaktır.

Pure Blanca Smile EDT 50ml. 75,95TL,  ve Derora Kadın Saati 100TL,Taç Kadın Bornozu 130TL değerindedir.

Sormak istediğiniz soruları yorum kısmından sorabilirsiniz. En kısa sürede cevaplamaya çalışacağım.

 

17 Comments

Add a Comment
 1. İsterim neden olmasın

  1. Zahide: Yukarıda bulunan Avon Başvuru Formunu doldurarak Temsilci olabilirsiniz. Sizde bu muhteşem hediyelerin sahibi olabilirsiniz.

 2. tavsiye edende130 tlsipaiş ve5 katalog gicekmi

  1. Asuman: Eylül kataloğu olan kampanya 10’da arkadaş tavsiye hediyelerinde tavsiye edilen kişinin 4 adet katalog ve 150TL sipariş girmesi gerekmektedir. Tavsiye edenin böyle bir sipariş girme zorunluluğu yoktur.

 3. Kayıt oldum diyelim birinci ay sipariş veremedim ikinci ay versem hangi ayin hediyesini alırım

  1. Guurbbt: Hangi kampanya sipariş verirseniz o kampanyanın hediyelerini alırsınız.

 4. Tavsiye eden tavsiye hediyesini bir sonraki sipariş faturasında görebiliyor mu?

  1. Özkan: Tavsiye edilen kişi şartları yerine getirdiyse, tavsiye eden hediyesini sipariş faturasında görebiliyor.

 5. 250 liralik siparis girdigimizde hem yni temsilci hediyesi 1.kisimindaki bayan parfum ve ruju hemde firsat 1 deki erkek parfum hediyesinin ikisini birden kazanabiliyor muyuz yoksa sadece biri mi?

  1. Kubra: İçerisinde bulunduğumuz Kampanya 12’de temsilci fiyatı ile 250TL lik sipariş verdiğinizde ve siparişinize 4 adet katalog eklediğinizde hem ilk 3 kampanya hoşgeldin hediyelerinden hem de fırsat hediyelerinden kazanabiliyorsunuz. Hediyeler bir sonraki kampanyada sipariş verdiğinizde gelecektir.

 6. 250 liralik bir siparis girdigimizde temsilci hediyeleri 1 .kisimdaki bayan parfum ve ruja hak kazanipta firsat 1 de yer alan erkek parfumunude kazanma sansimiz varmi 2 kampanyadanda yararlanabiliyormuyuz

 7. 250 liralik sipars girdgmzde yeni temsilci kampanyasindanki parfum ve ruju kazanip ayni zamanda firsat 1 de yer alan erkek parfumude kazanabiliyor muyuz 2 kampanyadan ayni anda yararlanabiliyor muyuz?

 8. 250 liralik siparis girdigimzde ilk ayimizda temsilci ozel hediyelerinden bayan parfumu ve ruju kazanirken ayni anda firsat 1 de yer alan erkek parfumunude kazanabiliyor muyuz 2 kamapanyadan birden yararlaniliyor mu acaba

 9. Ben bu ay yeni temsilci oldum ve sipariş verdim ilk sipariş paketi yazıyordu ama extradan katalog bile gelmemiş

  1. Hacer: Kataloğu koymayı unutmuş olabilirler. Müşteri hizmetlerini arayıp sorabilirsiniz.

 10. 4 katolokla falan yazmışsınız nasıl yani ? Katolog nasıl koyulacak

  1. Suna: Katalogları sipariş girişine tıkladığınızda altta kataloglar bulunuyor oradan ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018