Avon Temsilci Hediyeleri

Evet, arkadaşlar Avon Temsilcileri doğrudan satış yöntemi olan katalog ile satış yaparak %15 ile %33 oranında kazanç elde etmektedirler. Bu kazançlarının yanı sıra her kampanyada yenilenen sürpriz hediyelerinde sahibi olabilmektedirler.

Bu sayfayı sürekli takip etmenizi öneririm. Çünkü her kampanyada hangi temsilci hediyeleri verildiğini güncel olarak öğrenebileceksiniz.

Sizde temsilci olup tüm bu muhteşem hediyelerin sahibi olmak isterseniz aşağıdaki formu doldurun. Gün içerisinde sizi arayalım ve aynı gün Avon temsilcisi olun. Kayıt ücreti bulunmamaktadır. Sipariş zorunluluğu yoktur. Sadece kendi ihtiyacınızı karşılamak ve hediye kazanmak için Temsilci olabilirsiniz.

Avon Temsilci Başvuru Formu
 • Cinsiyetiniz*lütfen Seçiniz
  Bayan
  Bay
  0
 • Adınız Soyadınız*
  1
 • Doğum Tarihi*Gün. Ay. Yıl
  2
 • Email*
  3
 • Telefon*GSM Numaranız
  4
 • Adres Bilgileri*İl İlçe Bilgisi Eklemeyi Unutmayın
  5
 • 6

 

Avon Temsilci Hediyeleri

28 Eylül – 26 Ekim 2018 Kampanya 11’de Temsilcileri Hangi Hediyeler Bekliyor?

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum. Temsilci fiyatı ile hediye kazanma tutarını tutturursanız mutlaka siparişinize hediyenin üzerinde yazan rakam kadar yani 4 veya 8 adet katalog eklemeniz gerekmektedir. Çoğu temsilci katalog eklemeyi unuttuğu için hediye hakkını kaybetmektedir. Biz Satış Liderleri olarak elimizden geldiğince hatırlatmaya çalışıyoruz. Fakat yine de sipariş esnasında unutulabilmektedir.

Evet, çekilişsiz kurasız aşağıdaki hediyeleri kazanabilmeniz için tek yapmanız gereken temsilci fiyatı ile hediye için gerekli tutarda siparişiniz olduğunda resimlerin üzerinde yazan adet kadar (4 veya 8 adet) kataloğu siparişinize eklemenizdir. Katalog, içinde bulunduğunuz katalog da olabilir bir sonraki kampanya kataloğu da olabilir. Veya karışık olarak da satın alabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse; kampanya başında veya ortasındaysanız ve daha sipariş verebileceğinize inanıyorsanız bulunduğunuz kampanya kataloğuna ağırlık verin veya kampanya sonundaysanız bir sonraki kampanya kataloğu almanız sizin için daha iyi olacaktır.

Kampanya 11 İlk Kampanyanız İse Kazanacağınız Hediye Nedir?

Avon Temsilci İlk Kampanya Hediyesi K11

Evet, Temsilci arkadaşlarım! Eğer kampanya 11 sizin ilk kampanyanız ise solda görmüş olduğunuz parfüm olan Pur Blanca Smile Edt 50ml. + Perfectly Mat Ruj (Marvelous Mocha) hediyelerini kazanabiliyorsunuz.

Bu muhteşem iki hediyeyi kazanmak için yapmanız gereken; temsilci fiyatı ile 150TL’lik sipariş vermek ve siparişinize 4 adet katalog eklemektir.

Bu hediyeler size Kampanya 12’de vereceğiniz ilk sipariş ile gelecektir. Bu parfümün değeri 75,95TL ve rujun değeri ise 36TL’dir. İster kendiniz kullanırsınız isterseniz satış yaparak ek kazanç elde edebilirsiniz.

 

 

Kampanya 11 İkinci Kampanyanız İse Kazanacağınız Hediye Nedir?

Avon Temsilci İkinci Kampanya Hediyesi K11

Bir önceki kampanya 10’da siparişinizi verdiniz ve bu kampanya sizin ikinci kampanyanız ise sağda görmüş olduğunuz hediyeleri kazanma fırsatınız bulunmaktadır.

Kirpiklerinize hacim kazandırıp gözlerinizi ortaya çıkaracak Avon True Color Supershock Hacim Veren Maskara Black ve Wish of Love EDT 50ml. bu iki ürünü kazanmak için temsilci fiyatı ile 150TL satış yapmanız (kendinize de alabilirsiniz) siparişinize 4 adet katalog eklemeniz gerekmektedir.

Bir sonraki kampanyada vereceğiniz ilk sipariş ile hediyeleriniz gelecektir. İster kullanın ister satın.

 

Kampanya 11 Üçüncü Kampanyanız İse Kazanacağınız Hediyeler Nelerdir?

Avon Temsilci Üçüncü Kampanya Hediyesi K11

Evet, temsilci arkadaşlarım!

Kampanya 9 ve 10’da siparişleriniz oldu ve içerisinde bulunduğumuz kampanya 11 sizin üçüncü kampanya siparişiniz ise;

Anew Clinical İkili Göz Bakım Kremi + Black Suede Night EDT 75ml. bu iki hediyeyi kazanmak içinde yukarıda yazdığımız gibi aynı şekilde temsilci fiyatı ile 150TL’lik satış ve siparişinize 4 adet katalog eklemenizdir.

Bu hediyeler de bir sonraki kampanya siparişiniz ile gelecektir.

Avon Temsilcilerinin ilk üç kampanyada verecekleri siparişler için kazanacakları hediyeleri yazdık. Hediyeler bitti mi? Hayır! Yazımızı okumaya devam edin tüm temsilciler her katalogda hediye kazanmaya devam edecek.

Tüm Temsilciler İçin Hediyeler

Fırsat 1 

Avon Temsilci Hediyeleri Fırsat 1 K11

Temsilci fiyatı ile 250TL’lik sipariş verdiğinizde ve 4 adet katalog satın aldığınızda Avon’un en beğenilen parfümlerinden biri olan Cherish The Moment EDP 50ml. sizin! Bu parfümün değeri 98TL’dir. Bu güzel parfümü kendinizde kullanabilirsiniz veya satarak kazancınızı arttırabilirsiniz.

Fırsat 2

Avon Temsilci Hediyeleri Fırsat 2 K11

Temsilci fiyatı ile 650TL’lik sipariş verdiğinizde ve 8 adet katalog aldığınızda 226TL değerindeki hediyeler sizin olacaktır.

Bu hediyeler nelerdir inceleyelim;

Cherish The Moment EDP 50ml + Güral Porselen 11 Parça Porselen Kahvaltı Takımı ( 6 adet kahvaltı tabağı, 2 adet kayık tabak, 1 adet servis tabağı, 2 adet kase) Piyasa değeri 128TL’dir.

Parfümün fiyatı: 98TL olduğuna göre tam 226TL’lik hediye sadece 650TL’lik siparişinle senin olacaktır. Kampanya 12’de vereceğin ilk sipariş ile gelecektir.

Fırsat 3

Avon Temsilci Hediyeleri Fırsat 3 K11

Yine temsilci fiyatı ile 1100TL’lik siparişlerinizde ve 8 adet katalog alımlarınızda Cherish The Moment EDP 50ml + Güral Porselen 11 Parça Porselen Kahvaltı Takımı + Arçelik Tost Makinesi (Izgara özellikli, 4 dilim kapasiteli. Tost makinesinin piyasa değeri 279TL’dir.) olmak üzere toplamda 505TL değerinde ürünlere sahip oluyorsunuz.

Bu muhteşem hediyeleri sizde çok rahat bir şekilde kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken en az 11 arkadaşınıza ve tanıdıklarınıza kataloğu gösterip en az 100TL’lik sipariş almanız.

Her zevke uygun binlerce ürünün bulunduğu Avon kataloğunda tüm ürünleri çok uygun fiyata bulabilirsiniz.

Temsilci Tavsiye Hediyeleri!

Evet, değerli arkadaşlar! Son olarak paylaşacağım hediye tavsiye üzerine olacak.

Avon Arkadaş Tavsiye Hediyeleri

Temsilciler 1, 2 ve 3 kişi, arkadaşını tavsiye ettiğinde yukarıdaki hediyeleri kazanabilmektedir. Tavsiyede bulunurken Temsilci numarasının SL (Satış Lideri) veya BSS (Bölge Satış Sorumlusu)’ye mutlaka iletilmesi gerekmektedir.

Tavsiye edilen 1. kişi sipariş verdiği ilk kampanyasında 4 katalog içeren 150TL siparişe ulaşırsa tavsiye eden bir sonraki kampanya siparişiyle Pure Blanca Smile EDT 50ml. kazanacaktır. 2. tavsiye için aynı şartları sağladığında tavsiye eden Özdilek’ten 5’li %100 Pamuk El Havlu Seti kazanacaktır. 3. tavsiye için Taç Kadın Bornozu kazanacaktır. 4. tavsiyede program başa dönecek ve 1 Pure Blanca Smile EDT 50ml. daha kazanacaktır. 5. ve 6. tavsiyede Özdilek’ten 5’li %100 Pamuk El Havlu Seti, Taç Kadın Bornozu 1’er adet daha kazanılacaktır.

Pure Blanca Smile EDT 50ml. 75,95TL,  ve Özdilek’ten 5’li %100 Pamuk El Havlu Seti 72TL,Taç Kadın Bornozu 120TL değerindedir.

Sormak istediğiniz soruları yorum kısmından sorabilirsiniz. En kısa sürede cevaplamaya çalışacağım.

 

6 Comments

Add a Comment
 1. İsterim neden olmasın

  1. Zahide: Yukarıda bulunan Avon Başvuru Formunu doldurarak Temsilci olabilirsiniz. Sizde bu muhteşem hediyelerin sahibi olabilirsiniz.

 2. tavsiye edende130 tlsipaiş ve5 katalog gicekmi

  1. Asuman: Eylül kataloğu olan kampanya 10’da arkadaş tavsiye hediyelerinde tavsiye edilen kişinin 4 adet katalog ve 150TL sipariş girmesi gerekmektedir. Tavsiye edenin böyle bir sipariş girme zorunluluğu yoktur.

 3. Kayıt oldum diyelim birinci ay sipariş veremedim ikinci ay versem hangi ayin hediyesini alırım

  1. Guurbbt: Hangi kampanya sipariş verirseniz o kampanyanın hediyelerini alırsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018