Avon Temsilci Hediyeleri

Avon Temsilci Hediyeleri

Evet, arkadaşlar Avon Temsilcileri doğrudan satış yöntemi olan katalog ile satış yaparak %15 ile %33 oranında kazanç elde etmektedirler. Bu kazançlarının yanı sıra her kampanyada yenilenen sürpriz hediyelerinde sahibi olabilmektedirler.

Bu sayfayı sürekli takip etmenizi öneririm. Çünkü her kampanyada hangi hediyelerin verildiğini güncel olarak öğrenebileceksiniz.

Sizde Temsilci olup tüm bu muhteşem hediyelerin sahibi olmak isterseniz aşağıdaki formu doldurun. Gün içerisinde sizi arayalım ve aynı gün Avon Temsilcisi olun. Kayıt ücreti bulunmamaktadır. Sipariş zorunluluğu yoktur. Sadece kendi ihtiyacınızı karşılamak ve hediye kazanmak için Temsilci olabilirsiniz.

Avon Temsilci Başvuru Formu
 • Cinsiyetiniz*lütfen Seçiniz
  Bayan
  Bay
  0
 • Adınız Soyadınız*
  1
 • Doğum Tarihi*Gün. Ay. Yıl
  2
 • Email*
  3
 • Telefon*GSM Numaranız
  4
 • Adres Bilgileri*İl İlçe Bilgisi Eklemeyi Unutmayın
  5
 • 6

 

Avon Temsilci Hediyeleri

3 Ağustos – 31 Ağustos 2018 Kampanya 9’da Temsilcileri Hangi Hediyeler Bekliyor?

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum. Temsilci fiyatı ile hediye kazanma tutarını tutturursanız mutlaka siparişinize hediyenin üzerinde yazan rakam kadar yani 5 veya 10 adet katalog eklemeniz gerekmektedir. Çoğu temsilci katalog eklemeyi unuttuğu için hediye hakkını kaybetmektedir. Biz Satış Liderleri olarak elimizden geldiğince hatırlatmaya çalışıyoruz. Fakat yine de sipariş esnasında unutulabilmektedir.

Evet, çekilişsiz kurasız aşağıdaki hediyeleri kazanabilmeniz için tek yapmanız gereken temsilci fiyatı ile hediye için gerekli tutarda siparişiniz olduğunda resimlerin üzerinde yazan adet kadar (5 veya 10 adet) kataloğu siparişinize eklemenizdir. Katalog, içinde bulunduğunuz katalog da olabilir bir sonraki kampanya kataloğu da olabilir. Veya karışık olarak da satın alabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse; kampanya başında veya ortasındaysanız ve daha sipariş verebileceğinize inanıyorsanız bulunduğunuz kampanya kataloğuna ağırlık verin veya kampanya sonundaysanız bir sonraki kampanya kataloğu almanız sizin için daha iyi olacaktır.

Kampanya 9 İlk Kampanyanız İse Kazanacağınız Hediye Nedir?

Avon Temsilci İlk Kampanya Hediyesi

Evet, Temsilci arkadaşlarım! Eğer kampanya 9 sizin ilk kampanyanız ise solda görmüş olduğunuz parfüm olan gardenya, manolya ve yasemin kokularına hakim Premiere Luxe EDP 30ml. hediyesini kazanabiliyorsunuz.

Bu parfümü kazanmak için yapmanız gereken; temsilci fiyatı ile 130TL’lik sipariş vermek ve siparişinize 5 adet katalog eklemektir.

Bu hediye size Kampanya 10’da vereceğiniz ilk sipariş ile gelecektir. Bu parfümün değeri 57TL’dir. İster kendiniz kullanırsınız isterseniz satış yaparak ek kazanç elde edebilirsiniz.

Kampanya 9 İkinci Kampanyanız İse Kazanacağınız Hediye Nedir?

Avon Temsilci İkinci Kampanya Hediyesi

Bir önceki kampanya 8’de siparişiniz verdiniz ve bu kampanya sizin ikinci kampanyanız ise sağda görmüş olduğunuz hediyeleri kazanma fırsatınız bulunmaktadır.

Kirpiklerinize hacim kazandırıp gözlerinizi ortaya çıkaracak Avon True Color Supershock Hacim Veren Maskara Black ve saatlerde kalıcılığını koruyabilen üstün kapatıcılık özelliğine sahip Mark Epik Ruj (Rosy Outlook), bu iki ürünü kazanmak için temsilci fiyatı ile 130TL satış yapmanız (kendinize de alabilirsiniz) siparişinize 5 adet katalog eklemeniz gerekmektedir.

Bir sonraki kampanyada vereceğiniz ilk sipariş ile hediyeniz gelecektir. İster kullanın ister satın.

Kampanya 9 Üçüncü Kampanyanız İse Kazanacağınız Hediyeler Nelerdir?

Avon Temsilci Üçüncü Kampanya Hediyesi

Evet, temsilci arkadaşlarım!

Kampanya 7 ve 8’de siparişleriniz oldu ve içerisinde bulunduğumuz kampanya 9 sizin üçüncü kampanya siparişiniz ise;

Anew Derinlemesine Nemlendirici Krem 50ml. ve Advance Techniques Supreme Oil Şampuan 400ml. bu iki hediyeyi kazanmak içinde yukarıda yazdığımız gibi aynı şekilde temsilci fiyatı ile 130TL’lik satış ve siparişinize 5 adet katalog eklemenizdir.

Bu hediyeler de bir sonraki kampanya siparişiniz ile gelecektir.

Avon Temsilcilerinin ilk üç kampanyada verecekleri siparişler için kazanacakları hediyeleri yazdık. Hediyeler bitti mi? Hayır! Yazımızı okumaya devam edin tüm temsilciler her katalog da hediye kazanmaya devam edecek.

Tüm Temsilciler İçin Hediyeler

Fırsat 1 

Avon Temsilci Hediyesi Fırsat 1

Temsilci fiyatı ile 200TL’lik sipariş verdiğinizde ve 5 adet katalog satın aldığınızda Avon’un en beğenilen parfümlerinden biri olan Black Suede Sport EDT sizin! Bu parfümün değeri 104TL’dir. Bu güzel parfümü kendinizde kullanabilirsiniz veya satarak kazancınızı arttırabilirsiniz.

Fırsat 2

Avon Temsilci Hediyeleri Fırsat 2

Temsilci fiyatı ile 500TL’lik sipariş verdiğinizde ve 10 adet katalog aldığınızda 214TL değerindeki hediyeler sizin olacaktır.

Bu hediyeler nelerdir inceleyelim;

Black Suede Sport EDT + Pierre Cardin 4 Parça Cam El Boyaması Kase Servis Seti (28 ve 22cm Katlı Kurabiyelik, 28cm Tabak ve 22cm Kase)

Pierre Cardin 4 Parça Kase Servis Setinin değeri 109,90TL

Parfümün fiyatı: 104TL olduğuna göre tam 214TL’lik hediye sadece 500TL’lik siparişinle senin olacaktır. Kampanya 10’da vereceğin ilk sipariş ile gelecektir.

Fırsat 3

Avon Temsilci Hediyeleri Fırsat 3

Yine temsilci fiyatı ile 800TL’lik siparişlerinizde ve 10 adet katalog alımlarınızda Black Suede Sport EDT + Pierre Cardin 4 Parça Cam El Boyaması Kase Servis Seti + Cem marka 28cm Yanmaz Yapışmaz Derin Tava ve Izgara Tava Seti olmak üzere toplamda 345TL değerinde ürünlere sahip oluyorsunuz.

Tava setinin piyasa değeri 131TL’dir.

Bu muhteşem hediyeleri sizde çok rahat bir şekilde kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken en az 8 arkadaşınıza ve tanıdıklarınıza kataloğu gösterip en az 100TL’lik sipariş almanız.

Her zevke uygun binlerce ürünün bulunduğu Avon kataloğunda tüm ürünleri çok uygun fiyata bulabilirsiniz.

Temsilci Tavsiye Hediyeleri!

Evet, değerli arkadaşlar! Son olarak paylaşacağım hediye tavsiye üzerine olacak.

Avon Arkadaş Tavsiye Hediyeleri

Temsilciler 1, 2 ve 3 kişi arkadaşını tavsiye ettiğinde yukarıdaki hediyeleri kazanabilmektedir. Tavsiyede bulunurken Temsilci numarasının SL (Satış Lideri) veya BSS (Bölge Satış Sorumlusu)’ye mutlaka iletilmesi gerekmektedir.

Tavsiye edilen 1. kişi sipariş verdiği ilk kampanyasında 5 katalog içeren 130TL siparişe ulaşırsa tavsiye eden bir sonraki kampanya siparişiyle Premiere Luxe EDP 30ml. kazanacaktır. 2. tavsiye için aynı şartları sağladığında tavsiye eden Özdilek’ten 5’li %100 Pamuk El Havlu Seti kazanacaktır. 3. tavsiye için Özdilek’ten Çift Kişilik Yatak Örtüsü kazanacaktır. 4. tavsiyede program başa dönecek ve 1 Premiere Luxe EDP daha kazanacaktır. 5. ve 6. tavsiyede Özdilek’ten 5’li %100 Pamuk El Havlu Seti, Özdilek’ten Çift Kişilik Yatak Örtüsü 1’er adet daha kazanılacaktır.

Premiere Luxe EDP 30ml. 57TL,  ve Özdilek’ten 5’li %100 Pamuk El Havlu Seti 72TL, Özdilek’ten Çift Kişilik Yatak Örtüsü 135TL değerindedir.

Dilerseniz hediye bilgilerine aşağıda yer alan siteden de göz atabilirsiniz. https://www.satistemsilcileri.com/avon-temsilci-hediyeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018