Avon Temsilci Hediyeleri

Evet, arkadaşlar Avon Temsilcileri doğrudan satış yöntemi olan katalog ile satış yaparak %15 ile %33 oranında kazanç elde etmektedirler. Bu kazançlarının yanı sıra her kampanyada yenilenen sürpriz hediyelerinde sahibi olabilmektedirler.

Bu sayfayı sürekli takip etmenizi öneririm. Çünkü her kampanyada hangi temsilci hediyeleri verildiğini güncel olarak öğrenebileceksiniz.

Sizde temsilci olup tüm bu muhteşem hediyelerin sahibi olmak isterseniz aşağıdaki formu doldurun. Gün içerisinde sizi arayalım ve aynı gün Avon temsilcisi olun. Kayıt ücreti bulunmamaktadır. Sipariş zorunluluğu yoktur. Sadece kendi ihtiyacınızı karşılamak ve hediye kazanmak için Temsilci olabilirsiniz.

Avon Temsilci Başvuru Formu
 • Cinsiyetiniz*lütfen Seçiniz
  Bayan
  Bay
  0
 • Adınız Soyadınız*
  1
 • Doğum Tarihi*Gün. Ay. Yıl
  2
 • Email*
  3
 • Telefon*GSM Numaranız
  4
 • Adres Bilgileri*İl İlçe Bilgisi Eklemeyi Unutmayın
  5
 • 6

 

Avon Temsilci Hediyeleri

15 Mart – 12 Nisan 2019 Kampanya 4’de Temsilcileri Hangi Hediyeler Bekliyor?

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum. Temsilci fiyatı ile hediye kazanma tutarını tutturursanız mutlaka siparişinize hediyenin üzerinde yazan rakam kadar yani 4 veya 8 adet katalog eklemeniz gerekmektedir. Çoğu temsilci katalog eklemeyi unuttuğu için hediye hakkını kaybetmektedir. Biz Satış Liderleri olarak elimizden geldiğince hatırlatmaya çalışıyoruz. Fakat yine de sipariş esnasında unutulabilmektedir.

Evet, çekilişsiz kurasız aşağıdaki hediyeleri kazanabilmeniz için tek yapmanız gereken temsilci fiyatı ile hediye için gerekli tutarda siparişiniz olduğunda resimlerin üzerinde yazan adet kadar (4 veya 8 adet) kataloğu siparişinize eklemenizdir. Katalog, içinde bulunduğunuz katalog da olabilir bir sonraki kampanya kataloğu da olabilir. Veya karışık olarak da satın alabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse; kampanya başında veya ortasındaysanız ve daha sipariş verebileceğinize inanıyorsanız bulunduğunuz kampanya kataloğuna ağırlık verin veya kampanya sonundaysanız bir sonraki kampanya kataloğu almanız sizin için daha iyi olacaktır.

Kampanya 4 İlk Kampanyanız İse Kazanacağınız Hediye Nedir?

Avon İlk Kampanya Hediyesi Kampanya 4

Evet, Temsilci arkadaşlarım! Eğer kampanya 4 sizin ilk kampanyanız ise yukarıda görmüş olduğunuz parfüm olan Little Black Dress EDP 30ml. hediyesini kazanabiliyorsunuz.

Bu muhteşem hediyeyi kazanmak için yapmanız gereken; temsilci fiyatı ile 120TL’lik sipariş vermek ve siparişinize 4 adet katalog eklemektir.

Bu hediye size Kampanya 5’te vereceğiniz ilk sipariş ile gelecektir. Bu parfümün değeri 59,95TL’dir. İster kendiniz kullanırsınız isterseniz satış yaparak ek kazanç elde edebilirsiniz.

Kampanya 4 Üçüncü Kampanyanız İse Kazanacağınız Hediyeler Nelerdir?

Avon Temsilci Hediyeleri Kampanya 4

Evet, temsilci arkadaşlarım!

Kampanya 2 ve 3’de siparişleriniz oldu ve içerisinde bulunduğumuz kampanya 4 sizin üçüncü kampanya siparişiniz ise;

Anew Platinum Göz Çevresine Pürüzsüz Görünüm Veren Jel (69TL değerinde) + Avon Man EDT 30ml. (48,95TL değerinde)bu iki hediyeyi kazanmak içinde yukarıda yazdığımız gibi aynı şekilde temsilci fiyatı ile 175TL’lik satış ve siparişinize 4 adet katalog eklemenizdir.

Bu hediyeler de bir sonraki kampanya siparişiniz ile gelecektir.

Avon Temsilcilerinin ilk  ve üçüncü kampanyada verecekleri siparişler için kazanacakları hediyeleri yazdık. Hediyeler bitti mi? Hayır! Yazımızı okumaya devam edin tüm temsilciler her katalogda hediye kazanmaya devam edecek.

Tüm Avon Temsilcileri İçin Hediyeler

Fırsat 1 

Avon Kampanya 4 Fırsat 1 Hediyesi

Temsilci fiyatı ile 275TL’lik sipariş verdiğinizde ve siparişinize 4 adet katalog veya 2 adet Ultra Volume maskara satın aldığınızda Avon’un en beğenilen parfümlerinden biri olan Celebre EDT 50ml. sizin! Bu parfümün değeri 83,95TL’dir. Bu güzel parfümü kendinizde kullanabilirsiniz veya satarak kazancınızı arttırabilirsiniz.

Fırsat 2

Temsilci fiyatı ile 700TL’lik sipariş verdiğinizde ve siparişinize 8 adet katalog veya 4 adet Ultra Volume Maskara eklediğinizde 253TL değerindeki hediyeler sizin olacaktır.

Bu hediyeler nelerdir inceleyelim;

Celebre EDT 50ml. + Cem 24cm. 3 Parça İç ve Dış Granit Kaplama Tava ve Karnıyarık Tenceresi. Piyasa değeri 169TL’dir.

Parfümün fiyatı: 83,95TL olduğuna göre 253TL’lik hediye sadece 700TL’lik siparişinle senin olacaktır. Kampanya 5’de vereceğin ilk sipariş ile gelecektir.

Fırsat 3

Avon Kampanya 4 Fırsat 3 Hediyeleri

Yine temsilci fiyatı ile 1300TL’lik siparişlerinizde ve siparişinize 8 adet katalog veya 4 adet Ultra Volume Maskara eklediğinizde Celebre EDT 50ml. + Cem 24cm. 3 Parça İç ve Dış Granit Kaplama Tava ve Karnıyarık Tenceresi + Cem 26cm. 3 Parça Granit Tava ve Derin Tencere (Piyasa değeri 209TL) olmak üzere toplamda 462TL değerinde ürünlere sahip oluyorsunuz.

Bu muhteşem hediyeleri sizde çok rahat bir şekilde kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken en az 13 arkadaşınıza ve tanıdıklarınıza kataloğu gösterip en az 100TL’lik sipariş almanız.

Her zevke uygun binlerce ürünün bulunduğu Avon kataloğunda tüm ürünleri çok uygun fiyata bulabilirsiniz.

Önemli Duyuru: Hediyeler İçin Maskara Alma Şartı Güncellendi!

Panorama dergisinde ve buradaki görsellerde gördüğünüz üzere Fırsat 1, Fırsat 2 ve Fırsat 3 hediyelerini alma koşulunda hem katalog hemde maskara alma şartı bulunmaktadır. Fakat yönetim ve satış liderleri ile birlikte yapılan toplantı sonucu bu koşul değiştirildi ve hem katalog hem maskara birlikte alma şartı kaldırıldı.

Bu yüzden hediyelerin altında yazdığım gibi ister katalog alırsınız ister maskara. Ama satışlarını yükseltmek isteyenlerin katalog almalarını tavsiye ederim. Ne kadar çok katalog demek o kadar satış demektir. Çünkü sizin yanınızda kısıtlı vakitte kataloğu detaylı bir şekilde inceleme fırsatı bulamayan tanıdıklarınız evinde rahat bir şekilde inceleyecek ve hatta arkadaşlarına da gösterebilecek bu sayede siparişleriniz de artacaktır. Ezgi Mola’nın tanıtımını yaptığı ve benimde beğenerek kullandığım Ultra Volume maskarayı da gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirsiniz gerçekten mükemmel bir maskara. Katalog ve maskarayı birlikte siparişine eklemek isteyenler görsellerin üzerindeki paket kodunu ekleyerek daha uyguna alabileceklerdir.

Temsilci Tavsiye Hediyeleri!

Evet, değerli arkadaşlar! Son olarak paylaşacağım hediye tavsiye üzerine olacak.

Avon Tavsiye Hediyeleri

Temsilciler 1, 2 ve 3 kişi, arkadaşını tavsiye ettiğinde yukarıdaki hediyeleri kazanabilmektedir. Tavsiyede bulunurken Temsilci numarasının SL (Satış Lideri) veya BSS (Bölge Satış Sorumlusu)’ye mutlaka iletilmesi gerekmektedir.

Tavsiye edilen 1. kişi sipariş verdiği ilk kampanyasında 4 katalog içeren 120TL siparişe ulaşırsa tavsiye eden bir sonraki kampanya siparişiyle Little Black Dress EDP 30ml. kazanacaktır. 2. tavsiye için aynı şartları sağladığında tavsiye eden Zelena Zaria Saat kazanacaktır. 3. tavsiye için Midnight Çanta kazanacaktır.

Program koşulunu sağlayan 4. ve sonrası tavsiyelerde kazanılan hediyeler başa döner.

Little Black Dress EDP 30ml. 59,95TL ve Zelena Zaria Saat 112TL, Abbie Kol Çantası 67TL değerindedir.

Sadece 3 arkadaşınızı veya tanıdığınızı tavsiye ederek ve bu kişilerin 120TL lik sipariş verip 4 katalog aldığında toplam 234TL değerindeki bu hediyeler sizin olacaktır. Bu fırsatı kaçırmayın. Avon bu kampanya da hediyelere boğuyor.

Hediyelerin Üzerinde Yazan Rakamlara Dikkat!

Bildiğiniz üzere katalog ve temsilci fiyatları farklıdır. Katalog da yazan rakamlar müşterileriniz için geçerli olan fiyatlardır. Siz temsilciler için ise fiyatlar çok daha indirimlidir. Bu hediyeler temsilci hediyeleri olduğundan dolayı sipariş tutarınız da temsilci fiyatları üzerinden hesaplanmaktadır. Yani katalogdaki fiyatları hesaplayarak sipariş vermek isterseniz fiyatlar oldukça düşeceğinden hediye limitlerine ulaşamayabilirsiniz. Bu yanılgıya düşmeyin.

Temsilci Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirim?

Uzun yıllardır Avon ürünlerini satan Temsilciler bilirler, eskiden siparişiniz ile birlikte fiyat listesi de gelirdi ama artık bu liste gelmemektedir. Bunun yerine sadece temsilcilerin ve Satış Liderlerinin ulaşabileceği http://www.avon.com.tr/SLSuite/fiyat_listesi.page bu linke tıklayarak temsilci fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Yalnız kampanyanın başlamasından bir kaç gün sonra güncellenmektedir bu yüzden dikkat ediniz. Güncellenip güncellenmediğine ürün kodlarına ve sayfa numaralarına bakarak kontrol edebilirsiniz. Bu yöntemi çok tavsiye etmem hem ürünleri bulmak zor hem de katalogda koşullu hediyeler bulunmakta ve bunları bu listede hesaplamanız çok zor.

Evet, en sağlıklı ve en doğru temsilci fiyatlarını öğrenmek için size tavsiye edeceğim yöntem ürünleri sepete eklemeniz ve “sipariş gönder” butonu çıkana kadar “Devam” butonuna basarak ilerlemeniz yönündedir. Sipariş gönder butonuna basmadığınız takdirde siparişiniz gönderilmez ve bu aşamada hem katalog fiyatlarını hem temsilci fiyatlarını hem de kazançlarınızı görebilirsiniz. İsterseniz ürünleri silip başka ürünlere de bu şekilde bakabilirsiniz.

Hediyeler Ne Zaman Gelir?

Temsilci fiyatı ile hediye tutarına ulaştınız ve siparişinize 4 veya 8 adet katalog veya maskara eklediniz. Hediye almaya hak kazandınız. Bir sonraki kampanyada vereceğiniz ilk sipariş ile hediyeleriniz gelecektir. Bu siparişinizin herhangi bir limiti yoktur, 1 katalog bile alsanız olur fakat kargo ücretlerini de göz önünde bulundurarak siparişinizi vermenizi öneririm. Eğer bir sonraki kampanyada sipariş vermezseniz hediyeleri alma hakkını malesef kaybetmiş oluyorsunuz.

Sormak istediğiniz soruları yorum kısmından sorabilirsiniz. En kısa sürede cevaplamaya çalışacağım.

 

31 Comments

Add a Comment
 1. panorama katologundan verdiğim siparişlerden benim kazencım oluyor mu?

  1. Leyla: Panorama dergisindeki fiyatlar temsilci fiyatıdır. Kazanç sağlamak istiyorsanız üzerine makul bir fiyat ekleyip satabilirsiniz.

 2. Bu hediyelerin bazilari panaromada yok mesela pafumlu varsa goz kalemi yok saat varsa makyaj cantasi yok niye burda baska orda baska

  1. Hatice: Her kampanya Cuma akşamı bitmektedir. Hediyeler aksi bir durum olmadığı sürece Pazartesi gibi güncellenmektedir.

 3. Ben yeni temsilci oldum sipariş vermek istiyorum ama olmuyor bir türlü sayfada sorun var galiba

  1. Sevda: Evet, sistemde sorun vardı. Düzeldi.

 4. Meraba tavsiye den kazanılan hediyeler sipariş gonderme sayfasına geliyorum ama görünmüyor yani tavsiye ürünlerini almaya hak kazandın ama sipariş özetinde görünmüyor neden acaba bu siparişimden sonraki siparişlerimde gönderiyorlar mi illa ilk siparişimde gondericekler

  1. Meliha: Evet, bir sonraki kampanyada gelir hediyeleriniz.

 5. Ben arkadaşımı onerdim kendisi geçen ay 300tlnin üzerinde satış yaptı fakat benim bu ay hediyem gelmedi

  1. Ümmügülsüm: Tavsiyeye sizin temsilci numaranız yazıldıysa ve arkadaşınız siparişine 4 adet katalog eklediyse gelir.

 6. Ebru: Kazanacağınız hediyeleri panorama dergisinde görebilirsiniz. Ayrıca tüm temsilciler için hediyelerde var. 4 veya 8 katalog siparişinize eklediyseniz ve sipariş tutarınız da tutuyor ise Fırsat-1-2-3 hediyelerini de kazanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018