Avon kataloglarını düzenli takip edenlerin sabırsızlıkla bekledikleri bir sayfa süper teklif e haklılarda, çünkü o sayfada yer alan ürünü bazen %80’e varan indirimle alma imkanına sahip oluyorlarda ondan, Avon Mayıs Kataloğu 2014 süper teklif sayfasında hanımların vazgeçemediği bir ürün fondöten fakat sıradan bir ürün değil aşağıda etkilerini görünce emin olun sizde bana hak vereceksiniz.

Rahatlatıcı Etkili Işıltı Veren Fondöten

Rahatlatıcı Etkili Işıltı Veren Fondöten
Sıradan ürünlerden farkı her kullanışta yüzünüzde ışıltılı ve rahatlamış bir görünümü kolayca fark edeceksiniz. Aloe ve lavanta içeriği ile özel üretilen Avon Rahatlatıcı Etkili Işıltı Veren Fondöten cildinizi rahatlatmakla birlikte aynı zamanda pürüzsüz bir görünüm kazandırır. Beğenmeyenlere 30 gün içinde koşulsuz iade garantisi sunuluyor.

31.80 Değil Sadece 13.90 TL
Bildiğiniz gibi süper teklif sayfası her kampanya değişmekte ve ürünler ve fiyatlar yenilenmektedir. Yukarda belirtildiği gibi Avon Mayıs Kataloğu 2014 için geçerli olan bu ürün kampanyasından yararlanmak için 16 Mayıs 2014’e kadar http://www.avonsiparis.gen.tr sitesinden bir tıkla sipariş verebilirsiniz. Bu tarihten sonra ise fiyatı değişmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018