Avon Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti

1886 yılında kurulan bu devasa marka dünyanın dört bir yanında hizmet vermeye faaliyet gösterdiği ülkelerde temsilci ve ülke ekonomisine katkı sunmaya devam ediyor. Şuan 100’den fazla ülkede resmi olarak faaliyetlerine devam eden avon kuzey kıbrıs cumhuriyeti için ayrıca faaliyetleri bulunmaktadır. Bu kapsamda Avon Türkiyeye gerek kalmaksızın ülkedeki hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Avon KKTC

Avon KKTC Temsilci Olabilirsiniz

Sizde yavru vatanda hizmet vermek isterseniz Avon KKTC sizleride fırsatlar dünyasında yer almaya davet ediyor. http://www.avonkktc.com sitesinden iletişim bilgileri ve başvuru için gerekli detaylara ulaşabilirsiniz.

Avon Kıbrıs Online Katalog

Henüz ülkemizdeki kadar başarılı bir çalışma gerçekleşmesede güncel bilgiler ve ürünlerle Avon kıbrısta yer alan kadınlarında gözdesi olmaya devam ediyor. PDF olarak yayınlanan katalogda 100 ve üzeri sayfada ürünler tanıtılıp fiyatları aktarılmaktadır.  Sipariş vermek için müşteri formunu doldurarak firmanın size ulaşmasını bekliyorsunuz.

Buyrun İnceleyin Fiyatları Görün
Bu ayki kataloğu sizler için sitemizde yayınlıyoruz. İyiki Türkiyede yaşıyorum dedirten fiyatları karşılaştırmanız için aşağıdaki linkten Avon Kıbrıs kataloğunda yer alan ürünler ve fiyatları görebilirsiniz.
https://www.avontemsilci.gen.tr/wp-content/uploads/2013/05/avon-katalog.pdf

Tanıtım Videosuna Göz Atın
Kurum tarafından hazırlanan tanıtım filmi ve reklam videosu sitemizdeki yerini almıştır. Aşağıdaki videodan youtube üzerinden izleyebilirsiniz.

Türkiyede Avon Siparişi

Ülkemizdeki fiyatlarla kıyaslanınca biraz pahalı olduğu göze çarpıyor. Hatta baya bir fark olduğu söylenebilir. Örnek vermek gerekirse aynı anda satışa çıkan Only imagine bayan parfüm bizde deodorant hediyeli fiyatı 31 TL ile Avon kıbrıs kataloğundaki satış fiyatı 49.90 TL yarı fiyatına satış hali ayrıca deodorant hediyesi yoktur onun için ayrıca ücret alınıyor.

Türkiyeden Avon Ürünleri Alabilirsiniz
Sizi belki temsilci yapamayız ama çok değerli temsilci arkadaşlarımız istemiş olduğunuz ürünleri gerek ptt kargo gerekse yurtiçi kargo gibi firmalarla kıbrıslı avon hayranlarına satmaktadırlar. Temsilci bulma imkanı olmayanlar içinde http://www.avonsiparis.gen.tr Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine kapıda ödeme kolaylığı ile satış gerçekleştirmektedir.

1 Comment

Add a Comment
  1. Çok güzel ürünler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018