Hem temsilci hemde müşterilerimize muhteşem bir haberimiz var, hanımlara özel bir parfüm daha satışa çıkıyor. Avon Femme EDP ferah ve çiçeksi kokusu ile hayranı olacağınız kokunuz dünya genelinde TV reklamları ile duyurulmaya başladı. Satış rekorları kıracağını umduğumuz Avon Femme EDP müşterileriniz için hediyeli, sizler içinse Avon Club puan toplama imkanı sunacaktır.

Avon Femme Bayan Parfüm

Gündüzden Geceye Etkili Kokunuz
Avon Femme Bayan Parfüm gardenya ağacı, nilüfer, armut, greyfur ve manolya kokularına ek olarak amber ve misk ile zenginleştirildi. Saatlerce ilk sıktığınız andaki kadar kalıcı ve kaliteli bir koku deneyimi için ilk deneyenlerden olmak için acele etmelisin.

Parfümlü Vücut Spreyi Hediye
Avon Mayıs Kataloğu 2014 ile satışa çıkacak olan kokunuz şuan panorama sayfalarında satışa sunulmuş olup herkesten önce denemek isteyen müşterilerinize sunabilirsiniz. Parfüm alana yanında parfümlü vücut spreyi hediyedir.

Reklam Çalışmaları
Avon Femme EDP için hazırlanan tanıtım filmi aşağıda yer almaktad kısa bir süre içinde TV kanallarında olur.

Avon Club Puan Kazandırıyor
Müşterilerinize parfümlü vücut spreyi kazandırırken siz değerli temsilcilerimiz içinse hem kazanç hemde Avon Club Puan kazanma imkanı sunuyor. Kampanya 4-5 süresince Avon Club ve Elite Club üyeleri bu iki kampanyad 15 Adet Avon Femme EDP almaları durumunda ekstra 1000 puan kazanacaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018