Anew VitaleAvon temsilcileri için yeni bir uygulama başlatıyoruz. Yeni yapılanmanın kaynağı siz değerli arkadaşlarımızın satış becerilerini artırmak adına ipucları ve teknik bilgilere yer vereceğiz. İlk konumuz ilk defa satışa sunulacak olan bir ürünler başlıyoruz.

Anew Vitale

Cilt bakımında dünyada saygın bir marka olan Anew 20. yılına özel olarak satışa sunacağı Anew Vitale için hazırlıklarınızı yapmalısınız. 25 ve üzeri yaşlar için sunulacak olan seride Anew Vitale Gündüz kremi, Gece kremi, Göz Çevresi için Jel Krem ve Jel Temizleyici yer almaktadır.

Pro Energy Coomplex içeren yeni Anew Vitale 25+ Avon kampanya 4 kataloğu ile 22 mart 2013 tarihinde satışa sunuluyor. Anew kalitesi ve Avon’un memnun kalmayanlara sunduğu iade garantisi ile bu ürünü onlarca çeşidini satabilirsiniz.

Anew Vitale 25+ Satış Tekniği

Yapmanız gereken tek şey ürün hakkında detaylı bilgi edinip satış stratejisi belirlemektir. Bilmeniz gerekenlerden en öenmlisi kadınlarda ilk yaşlanma belirtileri için gerekli yaşlanma karşıtı bakım ürünü olduğudur.

10.000 Anew Vitale Numunesi
Avon Türkiye tarafından TV reklamları ile tanıtım yanısıra ürünü merak edenler, denemek isteyenler içinde ücretsiz adet 10 bin adet anew vitale ürün numunesi dağıtılacaktır.

1 Comment

Add a Comment
  1. anew vitale kremini çok begendim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018