Avon Temsilci

Merhaba Değerli arkadaşlar Avon temsilci sitemiz siz değerli temsilci ve henüz bu zevki yaşamamış fakat Avon temsilcisi olmayı düşünen bireyler için ücretsiz bilgilendirme ve destek verecektir. Her düzey için bilgilerin yer alacağı sitemizde Avon temsilci adaylarından başlamak üzere temsilci ve bir üst seviye olan Avon takım öncüleri içinde gerekli bilgileri sunacaktır. Avon hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevabı uzman ekibimiz tarafından eklenecek güncel içerik, haber ve duyurular ile her zaman ilk siz haberdar olacaksınız. Kafanıza takılan yada öğrenmek istediğiniz herşeyi sayfamızda açılacak olan soru cevap alanından çekinmeden sorabilirsiniz.

Avon temsilci

Avon Temsilci Adaylarına

Dünya genelinde 6 milyonu aşan gönüllü satış ekibi ile 126 yıllık bir tecrübesini ortaya koyan Avon temsilci ekibinde henüz yer almamış bireylerin kayıt olmadan önce merak ettiği tüm soruların yanıt bulmasını amaçlıyoruz. Kafanızı kurcalayan sorular yada kazanç hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere başlıklar halinde erişebileceksiniz. Avon temsilci olmak isteyen bireyler için sunulan online başvuru imkanından yararlanabilirsiniz. Tüm yönleriyle temsilci bilgilerini sunacağımız sayfalarımızda henüz adım atmadan hayal kurmaya başlayabileceksiniz.

 • Kayıt Öncesi Bilgiler
 • Kayıt için Gerekli Bilgiler
 • Onay Süreci Bilgilendirme

Avon Temsilci Bireylere

Hayatında başarılı bir karar vermiş olup bu çok özel markanın satışı en kolay ve beğenilen ürünlerini satmaya başlamış Avon temsilci arkadaşlarımız içinde çok özel detaylar ve bilgilendirme konu başlıkları olacağını hatırlatmak isteriz. Avon temsilci başvurusu onaylanan arkadaşlarımızın satışına yönelik olarak teknik ve ipucları yanısıra sizden gelecek soruların cevaplarını bulabileceksiniz. Avon temsilci arkadaşlarımız için aşağıdaki konu başlıklarında detaylı bilgiler güncel kaynaklarla yer verilecektir.

 • Temsilci Giriş Bilgileri
 • Temsilci Şifresi Oluşturma
 • Satış Destek Konuları
 • Online Sipariş Girişi
 •  Panorama Detayları
 • Ödeme Yöntemleri
 • Kazanç Detayları
 • Temsilci Hediye Bilgisi
 • Avon Takım Öncüsü Başvurusu

Avon Temsilci ve Müşterilerimizi Buluşturuyoruz

Türkiye genelinde yüzbinlerce müşterisi bulunan Avon sadece siz değerli temsilci ve takım öncüleri tarafından satışı yapılan ilk ve tek markadır. Avon sipariş için Avon temsilci arayan müşterilerimizi en yakın temsilci yada takım öncüsü arkadaşların bilgisini ileterek siz değerli arkadaşlarımızın kazanç sağlamasına olanak sağlayacağız.

Avon Temsilci Sitesi   Paylaş

Temsilci Sitesi için 22 yorum yapılmış


Yönetici

Selma: Size en yakın PTT şubesine yanınızda temsilci numaranızla giderek Avon ödemesi yapacağınızı belirtmeniz yeterlidir.

selma

ptt hesabından borç nasıl ödenir

Yönetici

Yasmin: 0212 473 11 11 nolu telefonu hafta içi günsüz arayın yardımcı olunacaktır.

yasmin

iyi aksamlar bn bi aralar avon temsilciliği yaptım fakat sonra da ara verdm en son benm yerime arkdasım sipariş vermişti sonrada elimde olmayan nedenlerden dolayı, avon internet sitesine giriş yapmak istiyorum tekrar devam etmek için temsilci numaram ve şifremi hatırlamıyorm ne yapmam gerek … yardm edin lütfen..

seval

avon a uye olmak ıstıyorum yardımcı olurmusunuz?

Yönetici

Sevda: Kredi kartı, banka yada ptt ile ödeme yapabilirsiniz. Sizi kayıt yapan nasıl bir sorumsuz insandır.

sevda karakoç

mrb ben elazığ dan sevda avona yeni üye oldum temsilciyim ilk siparişlerimi verdim geldi ama ödeme konusunda hiçbir bilgim yok kredi kartıyla ödeme yapılması söyleniyor ee benimde krdi kartım yok bankalardan ödeme yapılıyor mu yapılıyorsa nasıl yapılıyor yardımcı olurmusunuz acill yardım istiyorum

Yönetici

Altun: Temsilci girişi yaparak ödeme kısmından yaparsınız.

altun üren

ya ben nsl ödeme kredi kartıyla yapacam

Avon Yönetici

Maalesef isteğinize cevap veremiyorum çünkü o yönde bir hizmetimiz yoktur. Sorunuz yada öğrenmek istediğiniz birşey varsa burdan yardımcı olabilirim.

*