Avon Temsilci Şifresi Almak

Yeni temsilci olan arkadaşlarımızın en çok sorduğu sorulardan birisi Avon temsilci şifremi nasıl alabilirim yada şifrem gelmedi gibi konu başlıkları sık sorulan sorular arasındadır. Yanlış bilinen bir algıyı açıklığa kavuşturmak gerekirse Avon şifreniz gelmez, gönderilmez bu tür bir beklenti içine girmeniz beyhude olacaktır. Avon Temsilci şifresi zorunlu bir işlem olmayıp ihtiyacı olan arkadaşlarımız istekleri doğrultusunda almaları gerekir.

Avon temsilci şifresi nedir?
Hangi işlemlerde kullanılır ne işime yarayacak diyenler aşağıdaki linkten konuyu inceleyebilirsiniz. Sonrasında sizin için gerekli olduğunu düşünürseniz bu sayfadan Avon temsilci şifresi almak konusunda adım adım devam edeceğiz. http://www.avontemsilci.gen.tr/avon-temsilci-sifresi

Avon Temsilci Şifresi Alma Detayları

Konuyu inceleyip evet bana avon temsilci şifresi lazım diyorsanız şimdi başlıyoruz. Resimli olarak anlatılacak olan konu daha sonra video olarakta eklenecektir. Takıldığınız bir nokta yada sorularınızı aşağıdaki yorum ve soru alanından iletiniz.

1. Adım
Temsilci şifremizi almak için Avon Türkiye resmi sitesine giriyoruz. Aşağıdaki linke tıklayınız. Aşağıda göreceğiniz resimlerde tıklamanız gereken yerleri ok işareti kulanarak belirtmiş olacağım ve resimlerin altındaki açıklamalar ile yönlendireceğim.
https://www.avon.com.tr/REPSuite/loginMain.page?CURR_URL=%2FREPSuite%2FloginMain.page&langCode=tr_TR&

2. Adım
Yukardaki linke tıklayarak Avon temsilcileri için panele ulaşmış olacaksınız. Aşağıdaki resimdede gördüğünüz gibi Yeni Şifre Butonuna tıklıyoruz. Avon Temsilci şifremi kaybettim diyen arkadaşlar aynı şekilde tekrardan alabilirler.

avon temsilcileri sitesi 300x220 Temsilci Şifresi Alma

3. Adım
Evet Yeni şifre butonuna tıkladığınızda karşınıza çıkacak ekranda site kullanımı için kurallar sayfası açılacaktır. En altta yer alan kabul ediyorum butonuna tıklayarak bu adımıda geçebilirsiniz.

avon temsilci yonetmelik 300x39 Temsilci Şifresi Alma

4. Adım
Firmanın hazırladığı kurallarıda kabul ettikten sonra açılan sayfada sizden ilk kutucukta doğum tarihiniz gün ay yıl şeklinde istenmekte alt kutucuk ise 8 haneli temsilci numaranız istenmektedir. Bu iki bilgiyi girdikten sonra hemen altında yer alan *Site Yönetmeliği’ni okudum ve kabul ediyorum. Gizlilik & Güvenlik koşullarını okudum ve kabul ediyorum. kutucuklarınıda tıklayarak Devam tuşuna tıklayınız.Aşağıdaki kutucukları işaretlerken küçük sayfalar açılacaktır ister okuyun ister okumadan kapatabilirsiniz.

avon temsilci sifre alma 300x195 Temsilci Şifresi Alma

 

5. Adım
Temsilci numaramız ve doğum tarihi adımlarını geçtikten sonra son adıma geliyoruz. Karşımıza iki seçenek çıkacak şifrenizi nasıl almak istersiniz şeklinde seçebileceğiniz 2 farklı yöntem olarak Email yada Cep telefonu numaranıza kısa mesaj olarak iletilmektedir. Seçiminizi yaparak alttaki Tamam Tuşuna tıklıyoruz.

avon temsilci sifre almak 300x174 Temsilci Şifresi Alma

Mutlu Son Avon temsilci şifreniz hazır

avon temsilcileri sifre 300x92 Temsilci Şifresi Alma

Avon Temsilci Şifresi Alma Hakkında Sorularınız

Yukardaki anlattığımız adımlara göre hata alan, yada işlemi gerçekleştiremeyen arkadaşlarımız yada farklı bir sorunuz varsa aşağıdaki yorum ve soru formundan iletebilirsiniz. Temsilci numaramı unuttum diyen değerli arkadaşlarımız 0212 473 11 11 nolu telefonu aramaları gerekmektedir.

Kaynak: Avon Temsilci Şifresi Alma


   Paylaş

Temsilci Şifresi Alma için 14 yorum yapılmış


Yönetici
26 Kasım 2014

Özge: Kapıda ödeme imkanı olmayıp, kredi kartı ve banka havalesi ile yapılır.

özge
23 Kasım 2014

avona yeni üye oldum temsilci numaram ve kataloglar elime ulaştı fakat nasıl sipariş vereceğimi bilmiyorum ve sipariş kapıda ödeme oluyormu ??

Yönetici
26 Ağustos 2014

Semanur: Şifre gelmez sizin almanız gerekir.

semanur
01 Ağustos 2014

bende uyeolalı 3 hafta oldum hala sıfrem gelmedı hatta benı uye yapan kısıden sıparıs verdım 100 lıralık ama hala sıfrem gelmedı bı yardımcı olsanız

Yönetici
26 Haziran 2014

Hafize: Katalog fiyatı tanesi 1,30 TL kimse 10 TL istemez.

hafize
13 Haziran 2014

avona üye oldum 10 gün önce şimdi yeni katolok için 10 ytl istiyorlar vermek istemiyorum çünkü bazılarında 1 ytl alıyorlar eğer 10 ytl alınıyrsa çıkmak zorunda kalacam siparişlerimde olacaktı.cevap yazarsanız sevinirim

Yönetici
08 Mart 2014

Handan: Temsilci numaranız telefonunuza gelmektedir.

handan kebapci
18 Şubat 2014

Ben uye oldum bana gerekli seyleri kargoyla go derdiler ama hala temsilci numarami ve sifremibilmiorum

Yönetici
09 Kasım 2013

Sibel: 0212 473 11 11 nolu telefonu arayıp sipariş girişi vs için kimseye gerek yok kendiniz yapacaksınız. Bu tür insanlara itibar etmeyin.

Yönetici
09 Kasım 2013

Sabriye hanım 0212 473 11 11 nolu telefona bilgi veriniz.

Avon Temsilcileri