İlk etapta bir merak ile başlanan temsilcilik ilerleyen zamanlarda bir çok insanın en önemli kazanç kapısı ve hatta severek yaptığı bir iş haline gelmektedir. Amatör bir şekilde başlanan bu işi geliştirdikçe daha fazla çalışmak ister, yaptığığınız işlerin daha hızlı ve kısa sürede oluşmasını istersiniz. Siparişlerinizi daha hızlı almak, Avon’a kısa sürede aktarmak ve kısa bir süre içerisinde size teslim edilmesini beklersiniz. Bunun en kolay yolu hiç şüphesiz işlemlerinizi online olarak yapmaktır. Avon’un temsilcilerine özel hazırladığı sayfadan sipariş girişi, takibi, ürün stok kontolü, ödeme, katalog, panorama ve hediye bilgilerine erişebilirsiniz. Bu sayfayı kullanmak için iki bilgiye ihtiyacımız olacaktır. Temsilci numarası ve kendimizin oluşturacağı Avon Temsilci Şifresi ile bilgisayar, akıllı telefon ve tabletlerden bu sistemi kullanabilirsiniz.

Şifre İşlemleri

Temsilci Şifresi Ne Zaman Gelir?
Kayıt olup, başvurunuz onaylandığında cep telefonunuza sizi tebrik eden bir kısa mesaj gönderilir. Aynı zamanda içerisinde sürekli ihtiyaç duyacağınız temsilci numarası yer almaktadır. İlk aşamayı bu şekilde aşmış olursunuz. Bir çok arkadaşımız temsilci şifrem gelmedi şeklinde şikayet etmektedir. Avon temsilci şifresi hiçbir zaman gelmez değerli arkadaşlar onu kendiniz oluşturmanız gerekir. Bu sayfada nasıl oluşturacağınızı öğreneceksiniz.

Şifre Almak Zorundamıyım?
Öncelikle tüm temsilciler şifre alması gerekir şeklinde bir ibare yoktur. Sadece işlemlerini online internet üzerinden yapacak arkadaşlarımız için gereklidir. Ben sipariş girişini yada diğer işlemleri telefonla yada kısa mesajla yapıyorum diyenler için sadece temsilci numarası yeterli olmaktadır.

Avon Temsilci Şifresi Alma
Başvurunuz onaylandı ve temsilci numaranız geldi işlemlerimi online ve hızlı yapmak istiyorum diyorsanız size en kısa sürede şifrenizi oluşturmnanızı tavsiye ederiz. Peki nasıl oluşturacağım diyenler alttaki linki inceleyiniz. http://www.avontemsilci.gen.tr/avon-temsilci-sifresi-alma

Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım?
İnsanlık hali olabilir, sıkıntı yok daha önce şifre oluşturmuş olmasına rağmen şifresini unutan arkadaşlarımızda yukarda vermiş olduğum linkten gerekli bilgileri inceleyerek kolayca yeni şifre oluşturabilirler.

Avon Online İle Yapabilecekleriniz
Ücretsiz alacağınız şifre ile yapabileceğiniz ve ihtiyaç duyacağınız bazı avantajlı konuları aşağıda aktarmak istiyorum. En önemli konu hiç şüphesiz dilediğiniz an dilediğiniz yerden siparişlerinizi bir tıkla girip, takibini yapmak olacaktır. Onun dışında bakalım hangi imkanlardan yararlanacağız.

Sipariş Girişi, Sipariş ve Kargo Takibi
Temsilcilerin en çok kullandığı özelliklerden birisi hiç şüphesiz internet bağlantısı olan her yerden bir tıkla siparişlerini girebilmeleridir. Dilediği yerden dileği saate sipariş girişi ve faturalanmadan iptal etme imkanınız olup, aynı zamanda siparişin duruunuda takip edebilirsiniz. Faturalanma, stok durumu, limit aşımı gibi sorunlar olması halinde hemen görebilirsiniz. sorunsuz olması halinde faturalandırılan siparişiniz sevkiyat aşamasına geçecek olup, yine aynı şekilde kargo durumu ve görderinin nerede, ne zaman teslim edileceğini görebilirsiniz.

Panorama, Katalog, İndirim Broşürünü İnceleme imkanı
Şifresini alanlar kullanıcı paneline girdiklerinde sadece temsilcilere özel olan Avon Panorama dergisi, güncel katalog ile o kampanya varsa hediye kataloğunu inceleyebilirler. Yine aynı şekilde haberler kısmında yayınlannan katalog sunumuna bakarak satış stratejinizi belirleyebilirsiniz.

Temsilci Bilgileri ve Güncelleme
Sisteme kayıtlı kişisel bilgiler, adres ve teslimat bilgileri, temsilci seviyenizi görebilir ve değişiklik yapmanız gerektiğinde kolaylıkla bu menülerden gerçekleştirebilirsiniz.

Bir Tıkla Ödeme Kolaylığı
Avon temsilci ödemeleri içinde oldukça kullanışlı olan temsilci paneli ödemeniz gereken rakamları ve son ödeme tarihini sürekli görebilirsiniz. Kredi kartı kullanıyorsanız haftaiçi mesai saatleri içerisinde ödemelerinizi kredi kartı ile tek çekim yada taksit şeklinde ödeyebilirsiniz. Dilerseniz kredi kartı bilgilerinizi ekleyerek ödemelerin zamanında otomatik çekilmesinide sağlayabilirsiniz. Bu şekilde ödeme zamanlarını kaçırmadan, gecikme faizi ödemeden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yine aynı şekilde daha önceki ödemelerinizide görebilirsiniz.

Avon Puanları Gör Hediye Seç
Geçtiğimiz yıllarda uygulamaya konan puan toplama ve Avon Sanal Mağaza üzerinden alışveriş yapma imkanı içinde yine temsilci şifresi gerekmektedir. Temsilci seviyenizi, puanlarınızı ve puanlarınızın yeterli olduğu hediyeleri Avon Sanal Mağaza üzerinden kolaylıkla seçebilir ilk siparişinizde gönderilmesini sağlarsınız.

Online Eğitim Fırsatı
Temsilcilerin daha fazla satış yapabilmeleri ve ürünleri, kullanım şekillerini yakından tanımaları için hazırlanan eğitim projesi Avon Akademi içinde temsilci şifesine ihtiyaç duyulmaktadır. Avon Akademi kısmına girdiğinizde bir birinden özel görsel ve işitsel eğitimleri bulacaksınız. İş eğitimleri, güzellik eğitimleri ve ipuçları ile dopdolu olan bu sayfayı tüm temsilcilerin mutlaka incelemesini tavsiye ederiz.

Avon Güzellik Vitrini Oluştur ve Yönet
Şifre ile yapabileceğiniz önemli uygulamalardan biride 2014 yılında uygulamaya konan Avon Güzellik Vitrini uygulaması olup, temsilciler kendilerine bir sayfa açarak oradanda sipariş almaları sağlanmaktadır. Sizde hemen kendinize ait güzellik vitrininizi açıp, temsilci arayanlara kolayca ulaşın.

Günlük Haftalık İndirimleri Kaçırma
Sadece temsilcilere özel olan bu panelde temsilciler için günlük, haftalık yada haftasonuna özel indirimler yayınlanmakta olup, haberler kısmına takip ettiğinizde %70’e varan indirimler ve muhteşem hediyeleri kaçırmazsınız. Bunun için yapmanız gereken tek şey ücretsiz Avon Temsilci Şifresi oluşturmaktır.

Henüz şifreniz yok yada unuttuysanız hemen oluşturmak için aşağıdaki linke tıklayınız.
http://www.avontemsilci.gen.tr/avon-temsilci-sifresi-alma   Paylaş

Temsilci Şifresi İşlemleri için 19 yorum yapılmış


Yönetici

Hasan: 0212 473 11 11 nolu telefonu temsilci değilde müşteri gibi bağlanarak yardım alabilirsiniz.

Hasan

Temsilci numaram geldi şifre alırken dogum tarihimi yanlış girdiz diye bana bloke oldu dedi ne yapmam gerekir

Yönetici

Yasemin: Şifre gelmez sitede anlatıldığı şekilde alınır.

yasemin

sifre bekliyorum fakat hala gelmedi ..siparislerimi kendim vermek istiyorum

Yönetici

Elif: hayır temsilci numaranız gelecek şifrenizi kendiniz oluşturacaksınız.

elif

ben temsilci formunu doldurdum şimdi temsilci şifresi telefonuma mesaj olarak mı gelecek?

yasemin güvercin

şifre almak istiyorum

Yönetici

Meltem: 0212 473 11 11 nolu telefonu arayarak yardım alabilirsin.

Meltem

Bugün temsilci şifrem mesaj olarak geldi. Temsilci girişi yapmak için yeni şifre alamıyorum. Doğum tarihimi doğru girdiğim halde yanlış olduğunu söylüyor. Yardımcı olun.

Yönetici

Şule: Şifre telefonunuza gelmez, bu sayfada nasıl şifre alınacağını açıkladım.

*