Kurum ile temsilci arasındaki iletişimi sağlayan Avon Temsilci numarası oldukça önemli olup, mutlaka saklanması gereken hatta imkanı olanların ezberlemesi gereken 8 haneli bir rakamdır. Avon ile alakalı işlerinizde sürekli istenmekte olup, kayıt olan temsilci adaylarının başvurusu incelenip onaylanması ile başvuru esnasında belirtmiş oldukları cep telefonu numarasına kısa mesaj ile gönderilmektedir.

Temsilci Numaraı Avon

Avon Temsilci Numarası Ne İşe Yarar?
Aslında bu numara olmadan hemen hemen Avon ile alakalı hiç bir işinizi yapamazsınız. Öyleki müşteri hizmetlerinii aradığınızda bir soru sormak için bile numarayı girmeniz istenmektedir. Özellikle sipariş girişi için zorunlu olan bu bilgi gerek online gerekse telefonla vereceğiniz siparişlerde gereklidir. Siparişlerinizin ödemesini yapmak istediğinizde yine sizde Temsilci Numarası istenecektir.

Unutursam Ne Yapmalıyım?
Öğrenmek için 2 farklı yol olup, daha önce bir kez bile sipariş verdinizse mutlaka koli içerisinde fatura gelmiş olacaktır. Faturanızda temsilci numarası bilginiz yer almaktadır. Henüz sipariş vermediyseniz ise bu durumda Avon müşteri hizmetlerini arayarak size yardımcı olmalarını isteyebilirsiniz.

0212 473 11 11 Nolu Telefonu Arayın
Öyle bir arayınki haftaiçi ve sabah 08:00 ile akşam 20:00 arasında olmasına önem verin. Çünkü haftasonu ve akşam belli bir saatten sonra size yardımcı olacak kimseyi bulamaz. Ancak sesli yanıt sisteminden yardım alabilirsiniz. Bu numarayı arayanların en büyük şikayeti temsilci numarası istendiğidir. Evet isteniyor ama siz yanlış tuşlama yaptığınız için isteniyor. Aradığınızda sesli yanıt sistemi size temsilci, takım öncüsü yada bölge satış sorumlusu iseniz 1’e basın diyor basıyorsunuz. İyide siz temsilci numaranızı bilmiyorsunuz. O nedenle siz temsilci, takım öncüsü vs tuşlamak yerine müşteri gibi bağlanacaksınız. Yani 1 tuşu harricinde diğer seçenekleri kullanın size yardımcı olmak için bağlanan yetkiliye sorunu anlatın yardımcı olacak yada gerekli kişiye bağlayacaktır.

Temsilci Şifresi Almanız Gerekir
Bazı işlemlerinizde tek başına yeterli olmayan temsilci numarasına ek olarak online olarak belirleyebileceğiniz temsici şifresi gerekmektedir. Bu şifreyi belirlemek içinde temsilci numarası bilginize ihtiyaç olduğunu hatırlatmak isterim. Temsilci numarası ile alakalı bilgilendirme burada son bulmuş olup, bir sonraki yardım konusu Avon temsilci şifresi ile alakalı olacaktır. Konu hakkında sorularınızı aşağıdaki soru ve yorum kısmından iletiniz.


   Paylaş

513 views

Temsilci Numarası için 9 yorum yapılmış


AYKAN SEYFETTİN AYDIN
22 Haziran 2014

öncelikle bölge sorumlum Azercan ELER bölge satış sorumlusu)yla görüşmek istiyorum. kişisel bilgilerim ve satışlar için acilen kendisiyle konuşmam lazım. bilginize

huriye kaya
09 Haziran 2014

üyelige kabul edildim cuma günü bana geri dönülecekti ama geri dönülmedi dergi gelecekti ama oda gelmedi lütfen İLGİLİ MAKAMA

seval eryolu
11 Mayıs 2014

5 gündür cep telefonuma temsilci numaramı bekliyoum ama gelmiyor sisteminiz cok mu yavaş işliyor sipariş vermeye zamanım kalmayacak lütfen bir an önce temsilci numaramı istiyorum mağdurum:(

umman
09 Mayıs 2014

çorumda avon ürünleri satan biri lazım sürekli ( perceive erkek ) parfumü kulanıyorum vede satan biyer bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

Yönetici
08 Mart 2014

Esra: Temsilci numaran 1 hafta içinde gelir. Kampanya süreleri aylık değildir. Bazı kampanyalar 3 bazıları 4 hafta sürmektedir.

esra
16 Ocak 2014

Ben dun takim oncusuyle görüştüm bana katolog verdi ocak 2014
Formu doldurdu. Yalniz temsilci numaramin cep telefonuna geleceğini belirtti
Kaç gün içinde gelir ayrıca 1 hafta suren var dedi sipariş vermek için
Bu ayin sonuna kadar dglmi sipariş suresi normal olarak.

sedaoner
08 Ekim 2013

ben böyle rezelat müsteri hizmetleri görmedim arıyorum tuslayın diyor neyi tuslarsam en kısa sure içinde istenilen bilgileri girmeniz gerekmektedir diyor ödeme yapmam lazım yapamıyorum iki aydır ulasamıyorum daha öncede yazdım geri dönen yok resmen para almak istemiyorlar dolandırıcı yerine koyucaklar adamı daha da tek bir parca sey ne alırım ne aldırtırım !

Avon Yönetici
01 Şubat 2013

Temsilci girişi değil müşteri giriş kısmını tuşlamalısınız. Hafta içi 07:45 ile 20:00 saatleri arası

Gizem Çakmak
01 Şubat 2013

Temsilci numaramı unuttum ve 0212 473 11 11 nolu telefonu aramam gerektiğini öğrendim iki kez aradım fakat kimseyle görüşemedim, işlem yapamadım çünkü temsilci numaramı öğrenmek için aradığım numarada bana temsilci numarası soruluyor.

Avon Temsilcileri