Avon Temsilci Numaramı Unuttum

Sakin oluyoruz panik yok değerli arkadaşlar. Avon temsilci numaranızı unutmanız durumunda ne yapmanız gerektiğini sayfamızda ayrıntılı ve dikkat etmeniz gerekenleri bulacaksınız. Bir çok satış temsilcimizin başına gelen problemlerden birisi olan unutulan şifre yada temsilci numarası için isterseniz önce yapmamanız gerekenleri aktarlım.

  • Avon Resmi Sitesi dışında yardım istemeyiniz.
  • Facebook, Twitter gibi ortamlarda yardım aramayınız.
  • Forum ve diğer web sitelerinde konu açarak bilgi vermeyiniz.
  • Size yardımcı olacağını belirten kişilere itimat etmeyiniz.

Avon Temsilci Numaramı Unuttum Ne Yapmalıyım

Evet değerli temsilci arkadaşlarımız yukarda dikkat etmeniz gerekenleri aktardık şimdi ise tek yapmanız gerekeni unutulan temsilci numaranızı tekrar almanız için adımları göreceksiniz.

  1. Avon Temsilci ve Müşteri Hizmetlerini Arıyoruz.
  2. 0212 473 11 11 farklı bir numaraya itibar etmeyiniz.
  3. İstenilen bilgileri doğru ve eksiksiz belirtiyoruz.
  4. Ve işte temsilci numaranız tekrardan sizindir.

Temsilci numaranız sadece size özel olup kimseyle paylaşmamaya özen gösteriniz Doğacak problem ve sorunlardan dolayı Avon sorumluluk kabul etmeyecektir. Bir sonraki konumuzda ise Avon temsilci şifremi unuttum diyen arkadaşlar için Avon temsilci şifrenizi tekrardan almayı göreceğiz.

Kaynak: Avon Temsilci Numaramı Unuttum

Avon Temsilci Numaramı Unuttum için 43 yorum yapılmış


Yönetici
22 Ocak 2015

Özlem: Müşteri gibi bağlanıp, sorunu iletebilirsiniz.

özlem
22 Ocak 2015

yeni temsilciyim ve temsilci numaramı yazdığım kağıdı bulamıyorum telefonla avon müşteri hizmetlerini aradım 4 tuşu sadece müşterilerle ilgileniyor 1 ise temsilci numarası giriniz diyor bu durumda ne yapmam lazım şimdiden teşekkürler…

Yönetici
21 Ocak 2015

Dilara: 0212 473 11 11 nolu telefondan Avon müşteri hizmetlerine hafta içi ve gündüz mesai saatlerinde ulaşarak sorununuzu iletebilirsiniz.

dilara
20 Ocak 2015

temsilcim tarafından dolandırıldım ne yapmam gerekiyor?????

Yönetici
15 Ocak 2015

Büşra: Yapılan hukuksuz işlemi ve diğer konularda yardım ve destek almak için 0212 473 11 11 nolu telefonu hafta içi ve gündüz mesai saatleri içerisinde araayınız.

busra
14 Ocak 2015

ben temsılcim tarafından zorla siparis verdi 50 tl siparişi ben 70 milyon olarak odedim istenmedigim halde surekli zorlandim ogrenciyim bu durumda faturayı 2gun gecikmeli yatırdım borcum olup olmadıgını bilmyorum borcun oldugunda sipariş vermeden ogrenemezsın diyor temsilci numaramı hiç biresy bilmiyorum ne olur yardım edin

Yönetici
15 Aralık 2014

Esin: Temsilci numaranız başvurunuz onaylanında kısa mesaj olarak gönderilir.

Esin Çelik
12 Aralık 2014

Ben bugün satış temsilcisi bir bayan tarafından formu doldurdum ve teslim ettim. Kataloglarımı aldım ama nasıl giriş yapacağım herhangi bir temsilci numarası falan verilmedi? Siparişlerimi nereye vereceğim?

kübra
27 Kasım 2014

merhaba ovan temsilcisi varsa bana mail yoluyla ulaşa bilirmi
kgkbrgkhn@hot…

Merve
21 Nisan 2014

Arkadaşlar öğrendim 0212 473 11 11 aradıktan sonra 4e tıklayın bekleyin müşteri hizmetlerine bağlanıyor ozaman bilgi veriyorlar

Avon Temsilcileri