Türkiye’nin bir numaralı parfüm ve kozmetik markası haline gelen Avon temsilcileri sadece kazanç sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda her kampanya yenilenen hediye seçenekleri ile evlerinin ihtiyaçlarını karşılıyorlar. İlk kampanyadan itibaren hediye kazanmaya başlayan temsilciler ilerleyen süreçte puan biriktirmeye başlıyor ve bu puanları ile sanal mağazada yer alan yüzlerce hediyeden seçim yapabiliyor.

Avon Ocak Kataloğu 2015 (Temsilci Hediyeleri)
2015 Yılının ilk kampanyası olan K1 26 Aralık – 23 Ocak 2015 tarihleri arasında hem kazanç hemde bir birinden özel hediyelere sahip olmanızı sağlıyor. Hemen detayları incelemeye başlayalım.

Resimleri daha büyük boyutta görmek için üzerine tıklayınız.

Yeni Temsilciler

İlk Kampanyası Olanlar: Hoşgeldin proğramı kapsamında yeni temsilcilerimize çeşitli hediyeler verilmektedir. K1 ilk kampanyası olan temsilciler için 95 TL alışverişe Far Away Bayan Parfüm 250 TL ve üzeri alışverile ulaşmaları halinde ise Far Away Parfüm’ün yanısıra Deniz Mineralli Yüz Maskesi ve Vücut için Arındırıcı Scrub hediyelere sahip olacaklar. Yeni başlayanlar için güzel bir teşvik olacaktır.

İkinci Kampanyası Olanlar: K1 kataloğu ikinci kampanyası olan yeni temsilciler için 150 TL siparişe Skin So Soft Nemlendirici Vücut Losyonu ve Skin So Soft Nemlendirici Vücut Spreyi hediye edilecek olup, 250 TL ulaşmaları halinde ise ayrıca Far Away Bayan Parfüm hediyelerini alacaklardır.

Üçüncü Kampanyası Olanlar: K1 kataloğu 3. kampanyası olan temsilcilerimiz içinde 150 TL sipariş vermeleri halinde Zeytinyağı Özlü Yüz Maskesi ve Nemlendirici Vücut Krem ile 250 TL siparişe ulaşmaları halinde yukarda belirtilen ürün yanısıra kadınların gözde parfümü Far Away EDP hediye edilecektir.

Avon Club Üyeleri
Yıllık satışı 1300-5000 TL arasında olan temsilcilerimiz için sunulan ayrıcalıkları hediyelerlerde yaşayacaksınız. K1 kampanyasında Avon Club üyelerine SMS ile gönderilecek olan sipariş limitine ulaşması halinde mesajda belirtilen puanı kazanacak ve sanal mağazadan puanınıza yeten hediyeyi alabileceksiniz.

Avon Club

Avon Elite Club Üyeleri
Yıllık satışı 5000 TL ve üzeri olan temsilciler için ayrıcalıklar saymakla bitmiyor. K1 içerisinde gelecek SMS’te belirtilen limite ulaştığınızda SMS’te belirtilen puanı kazanmakla kalmayacak aynı zamanda limitin üzerinde her 100 TL siparişinize ek olarak 150 puan daha kazanacaksınız.

Avon Elite Club

Dikkat Edilmesi Gerekenler
Kazanılan hediye/hediyeler bir sonraki kampanyada verilen ilk siparişle birlikte gönderilmektedir.Bir sonraki kampanya sipariş verilmezse hediye hakkı kaybedilir. Ulaşılacak tutarlar için Temsilci fiyatı esas alınır. Kazanılan
hediyenin iade ve iptal koli dolayısıyla limitin altına düşülmesi halinde iade edilmesi gerekmektedir. Aksi durumda hediye tutarı Temsilcimize faturalanacak ve faturalanan hediyenin iadesi kabul edilmeyecektir.

Avon Club ve Elite Club üyeleri için geçerli olan puan toplamayı Avon Sanal Mağazadan uygun hediyeyi seçebilir. Yada daha büyük hediye almak için biriktirmeye devam edebilirsiniz. Hediye seçmek için temsilci girişi yaptıktan sonra Hediye Seç botuna tıklayarak yada http://avon.sanalmagaza.com adresinden seçim yapabilirsiniz.


   Paylaş

2.522 views

Avon Temsilci Hediyeleri için 136 yorum yapılmış


SEVİNÇ
21 Ocak 2015

mrb 6 aydır temsilciyim.2014 yılı sonunda avon club olmama 100 tl bile kalmamıştı, amanasıl oluyorsa 2015 e girdik ve tum puanım silindi ve tekrar avon classic oldum…..Bu ne kadar saçma bir şey arkadaşların dediği gibi hediye yok.katalog parası, kargo parası, hizmet bedeli gecikme bedeli derken kar kalmıyor.Bu işe bir el atın lütfen böyle devam ederse avon temsilci kaybedecekkkk…ceeeevvvaaapppppppp!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gamze
02 Ocak 2015

Neden sorum cevaplanmadı ?

Yönetici
01 Ocak 2015

Çiğdem: 0212 473 11 11 nolu telefondan sorunu iletiniz.

çiğdem
30 Aralık 2014

bende sıkaytecıyım 380 tl sattım 250 tlye saat yada makyaj cantası var dıye msj geldı hıc bırı gelmedı hakkkımı yemeyın lutfen

Çilem
24 Aralık 2014

Bende 2ayda 500küsür iş yaotım ma hedıye yok haksuzlık yapıyorlar

sedef
05 Aralık 2014

BİZLERDE BU DURUMDAN ŞİKAYETÇİYİZ ARTIK POŞETLERİ BİLE PARAYLA ALIYORUZ BU KADAR SATIŞ YAPMAMIZA RAĞMEN SADECE 1 TANE KATALOK GELİYOR…

Yönetici
05 Aralık 2014

Pınar: Avon Sanal mağaza sayfasından dilediğiniz hediyeyi seçmelisiniz.

pınarerdem
04 Aralık 2014

benim birikmiş puananlarım var ızgara makinesini veya çay makinesini istiyorum gönderimsiniz

Yönetici
04 Aralık 2014

Saime: Evet her ay belirlenen sipariş limitine ulaşmak gerekiyor. Genelde bu 350 – 400 TL ve üzeri oluyor.

saime
04 Aralık 2014

Belli bir limit satinca 5 katalog yada 10 katalog sipariş verincemi puan kazaniliyor

Avon Temsilcileri