Türkiye’nin bir numaralı parfüm ve kozmetik markası haline gelen Avon temsilcileri sadece kazanç sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda her kampanya yenilenen hediye seçenekleri ile evlerinin ihtiyaçlarını karşılıyorlar. İlk kampanyadan itibaren hediye kazanmaya başlayan temsilciler ilerleyen süreçte puan biriktirmeye başlıyor ve bu puanları ile sanal mağazada yer alan yüzlerce hediyeden seçim yapabiliyor.

Avon Şubat Kataloğu 2015 (Temsilci Hediyeleri)
2015 Yılının ikinci kampanyası olan K2 23 Ocak – 20 Şubat tarihlerinde gerçekleşecektir. Bakalım temsilcilerimiz bu kampanyada hangi hediyelerin sahibi olacaklar.

Resimleri daha büyük boyutta görmek için üzerine tıklayınız.

Mesmerize Parfüm Hediye

İlk Kampanyası Olanlar: Hoşgeldin proğramı kapsamında yeni temsilcilerimize çeşitli hediyeler verilmektedir. K1 ilk kampanyası olan temsilciler için 95 TL alışverişe Mesmerize Bayan Parfüm 250 TL ve üzeri alışverile ulaşmaları halinde ise Mesmerize Parfüm’ün yanısıra Deniz Mineralli Yüz Maskesi ve Vücut için Arındırıcı Scrub hediyelere sahip olacaklar. Yeni başlayanlar için güzel bir teşvik olacaktır.

İkinci Kampanyası Olanlar: K2 kataloğu ikinci kampanyası olan yeni temsilciler için 150 TL siparişe Skin So Soft Nemlendirici Vücut Losyonu ve Skin So Soft Nemlendirici Vücut Spreyi hediye edilecek olup, 250 TL ulaşmaları halinde ise ayrıca Mesmerize Bayan Parfüm hediyelerini alacaklardır.

Üçüncü Kampanyası Olanlar: K1 kataloğu 3. kampanyası olan temsilcilerimiz içinde 150 TL sipariş vermeleri halinde Zeytinyağı Özlü Yüz Maskesi ve Nemlendirici Vücut Krem ile 250 TL siparişe ulaşmaları halinde yukarda belirtilen ürün yanısıra kadınların gözde parfümü Meesmerize Bayan Parfüm hediye edilecektir.

Avon Classic Üyelerine Özel
Kampanya 2 sürecinde 100 TL ve üzeri sipariş verip, birde buna Mesmerize Erkek Parfüm eklemen halinde K3 kampanyasında ilk siparişinle birlikte Mesmerize Bayan Parfüm hediye edilecektir.

Avon Club Üyeleri
Yıllık satışı 1300-5000 TL arasında olan temsilcilerimiz için sunulan ayrıcalıkları hediyelerlerde yaşayacaksınız. K1 kampanyasında Avon Club üyelerine SMS ile gönderilecek olan sipariş limitine ulaşması halinde mesajda belirtilen puanı kazanacak ve sanal mağazadan puanınıza yeten hediyeyi alabileceksiniz.

Avon Elite Club Üyeleri
Yıllık satışı 5000 TL ve üzeri olan temsilciler için ayrıcalıklar saymakla bitmiyor. K1 içerisinde gelecek SMS’te belirtilen limite ulaştığınızda SMS’te belirtilen puanı kazanmakla kalmayacak aynı zamanda limitin üzerinde her 100 TL siparişinize ek olarak 150 puan daha kazanacaksınız.

Dikkat Edilmesi Gerekenler
Kazanılan hediye/hediyeler bir sonraki kampanyada verilen ilk siparişle birlikte gönderilmektedir.Bir sonraki kampanya sipariş verilmezse hediye hakkı kaybedilir. Ulaşılacak tutarlar için Temsilci fiyatı esas alınır. Kazanılan
hediyenin iade ve iptal koli dolayısıyla limitin altına düşülmesi halinde iade edilmesi gerekmektedir. Aksi durumda hediye tutarı Temsilcimize faturalanacak ve faturalanan hediyenin iadesi kabul edilmeyecektir.

Avon Club ve Elite Club üyeleri için geçerli olan puan toplamayı Avon Sanal Mağazadan uygun hediyeyi seçebilir. Yada daha büyük hediye almak için biriktirmeye devam edebilirsiniz. Hediye seçmek için temsilci girişi yaptıktan sonra Hediye Seç botuna tıklayarak yada http://avon.sanalmagaza.com adresinden seçim yapabilirsiniz.   Paylaş

Avon Temsilci Hediyeleri için 166 yorum yapılmış


Yönetici

Burcu: Evet önemli olan o kampanyadaki toplam tutarınızdır. Bunu tek seferdede bir kaç seferdede yapabilirsiniz.

Yönetici

Burcu: Evet geçerli olup, unutmayın tablet için K3 son kampanyadır.

burcu

aynı kampanyadan ilk siparişimde 222 tl ikinci de 50 tl sipariş verdim 250 tl lik sipariş hediyesi gelir mi yoksa bir kere de mi vermemiz gerekiyor

burcu

tablet için bugün başvuru yapsam k-3 başında yaptığım harcamalar geçerlimi yoksa bugünden geçerlimi 1000 temsilci fiyatıyla alış yapmam lazım

Yönetici

Sultan: Puanınıza göre yüzlerce hediye bulunmaktadır. Avon sanal mağaza sayfasından hediye ve gerekli puan miktarını görebilirsiniz.

sultan

Puanimla hangi hediyeleri alabilirim

burcu

tamam teşekkür ederim ilginiz için

Yönetici

Burcu: Durumu 0212 473 11 11 nolu telefona iletirmisiniz.

burcu

o zaman niçin temsilci fiyatıyla 1600 tl alışveriş yapmama rağmen avon club üyesi olamıyorum bilgilerimi bir an önce düzeltilseniz sevinirim lütfen temsilci numaram 189*****

Yönetici

Burcu: (Temsilci Fiyatı ile) 1300 TL ve üzeri satışa ulaşmanız halinde Avon Club üyesi olursunuz.