Avon Temsilcileri (Classic) İçin Kampanya 4-5 Proğramı
Henüz Avon Club yada Avon Elite Club üyesi olmayanlar için Kampanya 4-5 içerisinde toplamda 200 TL sipariş vermeniz durumunda 8’li Göz Farı Paleti hediye edilmektedir. Ulaşılması gereken miktar 200 TL olup her iki kampanyadada mutlaka sipariş vermeniz gerekiyor. Hediyeniz Kampanya 5 ilk siparişinizle gönderilecektir. Kazanacağınız hediyeyi aşağıda görebilirsiniz.

avon nisan temsilci hediyeleri Avon Temsilci Hediyeleri

Avon Club Üyeleri 600 Puan Kazanıyor
Kampanya 4 sürecinde 18 Nisan’a kadar 390 TL sipariş + 5 katalog aldığınızda toplamda 600 Puan kazanacaksınız.

Avon Elit Club Üyelerine 950 Puan Kazanma Şansı
850 TL limitine ulaşıp 10 adet katalog sipariş veren Avon Elite Club üyeleri ise 950 Puan kazanacaklar. 390 TL’yi geçmesi durumund 600 puan 850 TL ve üzerine ise 950 puan kazanacaksınız.

Avon Femme EDP Ekstra 1000 Puan Kazandırıyor
Bu fırsat sadece Avon Club ve Elite Club üyelerine özel olup Kampanya 4-5 süresinde 15 adet Avon Femme EDP bayan parfüm almanız durumunda ekstra 1000 puan daha kazanacaksınız.

Bilgilendirme Kısmı
Geçtiğimiz yıl uygulamaya konan Avon Club uygulaması ile Temsilci Hediyeleri kapsamında bir çok değişiklik yapıldı. En çok sorulan sorulardan birisi bu kampanya hangi hediyeyi kazanacağım. Avon Club uygulamasının getirdiği en büyük özelliklerden birisi Panoramada yer alan hediyeyi almak yerine sanal mağazadan puanlarınıza uygun hediyeleri seçme imkanı vermesidir. Yada daha değerli hediyeler için puan toplamaya devam edebilmesidir. Avon Club üyesi olmayan temsilcilerimiz ise Panoramada belirlenen limitlere ulaşması durumunda yine Panoramada belirlenen hediyelere sahip olacaktır. Özetlemek gerekirse Avon Club üyesi değilseniz her kampanya panoramada belirtilen hediyeleri alırsınız. Avon Club üyelerine ise hediye gönderilmek yerine puan verilir, dilerse o hediyeyi yada farklı bir ürünü puanları ile Avon Sanal Mağazadan alabilirler. Tam anlaşılır olmadıysa sorunuzu aşağıdan sorun yanıtlayayım. icon smile Avon Temsilci Hediyeleri


   Paylaş

Avon Temsilci Hediyeleri için 131 yorum yapılmış


sedef
05 Aralık 2014

BİZLERDE BU DURUMDAN ŞİKAYETÇİYİZ ARTIK POŞETLERİ BİLE PARAYLA ALIYORUZ BU KADAR SATIŞ YAPMAMIZA RAĞMEN SADECE 1 TANE KATALOK GELİYOR…

Yönetici
05 Aralık 2014

Pınar: Avon Sanal mağaza sayfasından dilediğiniz hediyeyi seçmelisiniz.

pınarerdem
04 Aralık 2014

benim birikmiş puananlarım var ızgara makinesini veya çay makinesini istiyorum gönderimsiniz

Yönetici
04 Aralık 2014

Saime: Evet her ay belirlenen sipariş limitine ulaşmak gerekiyor. Genelde bu 350 – 400 TL ve üzeri oluyor.

saime
04 Aralık 2014

Belli bir limit satinca 5 katalog yada 10 katalog sipariş verincemi puan kazaniliyor

SEVİM CANTAŞ
03 Aralık 2014

2yıldır avon yapıyrm boyle basitlik görmedım stoklarınız bu kadarmı sınırlı katalog gireli 3gün olmuş sipariş geçiyorum siparişler gelmıyor olarak gorunuyo müşteri kaybediyorum daha dogurusu siz kaybedıyorsunuz bukadar olmamalı nasıl yoluna koyacagınızı düşünün biraz böyle devam etmez.

meryem eryılmaz
01 Aralık 2014

selam bende arkadaşlara katılıyorum hiç karı yoktur bu işin puanımızı nasıl öğrenebiliz bir bilgi verseniz sevinirim

sayime
02 Kasım 2014

Siparişlerim çok geç geliyor bu yüzden bende alacaklarımı zamanında alamıyorum ödemektede ben zor durumda kalıyorum bende heran bırakabilirim.

yasemin
14 Ekim 2014

siparisler 150 tl oldugunda hedi var deniliyor 480 tl oldu ama
hala hediye falan yok anlamis deilim

fatma
03 Ekim 2014

2 aydır avon yapıyorum henuz avon ıncıdeyım ve ıkı ayda 700 kusur lıralık satıs yaptım ama hedıyeler cocuk oyuncagı gıbı yaptıgımızın karsılıgı bu degıl bence ben baska seylerde yaptım ama onlar daha karlı ve hedıyelerıde cok guzel degerlı seylerdı.bı hedıye koyuyorlar gerı yollamayıp baska sey koyuyorlar kaldırıyorlar degısık valla..cok kararsızım devam edebılırmıyım bılemıyorumm

Avon Temsilcileri