Türkiye’nin bir numaralı parfüm ve kozmetik markası haline gelen Avon temsilcileri sadece kazanç sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda her kampanya yenilenen hediye seçenekleri ile evlerinin ihtiyaçlarını karşılıyorlar. İlk kampanyadan itibaren hediye kazanmaya başlayan temsilciler ilerleyen süreçte puan biriktirmeye başlıyor ve bu puanları ile sanal mağazada yer alan yüzlerce hediyeden seçim yapabiliyor.

Avon Mayıs Kataloğu 2015 (Temsilci Hediyeleri)
Kadınları çok heyecanlandıracak hediyelerin yer aldığı Avon K5 kampanyası 15 Mayıs tarihine kadar satışı en kolay ürünlerle kazanırken aynı zamanda bir birinden özel hediyelerle evinizi şenlendireceksiniz.

Cherish Bayan Parfüm

Hoşgeldin Kampanyası (İlk 3 Kampanyasını Yaşayanlar)
Aramıza yeni katılan temsilcilerimiz ve (ilk 3 kampanyasını) yaşayan arkadaşlarımız için muhteşem fırsatlar devam ediyor. İlk defa Avon Mayıs Kataloğu 2015 ile satışa çıkan yeni parfüm markamız Avon Cherish EDP şimdi siz değerli temsilcilerimize hediye olarak geliyor. İlk kampanyası olanlar için 95 TL ilk 3 kampanyası olanlar içinde 150 TL ve üzeri satış yapmaları halinde 68 TL değerinde Cherish Bayan Parfüm’e sahip olacaklar. Hediyeniz bir sonraki kampanyada vereceğiniz ilk sipariş ile gönderilmektedir. Sipariş vermemeniz durumunda ise hediyeniz iptal olur.

Anneler Günü Hediyesi Avon

Avon Classic Üyelerine Anneler Günü Hediyesi
İlk 3 kampanyasını geçen ve yıllık satışı 1300 TL’den az olan Avon Classic Temsilcilerimiz için muhteşem bir anneler günü hediyesi sizi bekliyor. K4 süresince 120 TL ve üzeri sipariş verdiyseniz bu kampanya limiti farketmeksizi vereceğiniz ilk siparişinizde Anew Absolute Even Krem sizin oluyor.

Avon Temsilci Hediyeleri

Bu Hediyeler Tüm Temsilciler İçin (FIRSAT 1)
K5 süresince vereceğiniz 350 TL siparişe ek olarak 5 Katalog eklemeniz halinde Paşabahçe Storemax Tekli Saklama Kabı sizin olacaktır. Hediyeniz bir sonraki kampanya ilk siparişinizde gönderilecektir.

Paşabahçe Storemax Saklama Kabı

FIRSAT 2 Daha Çok Satın Daha Çok Kazanın
Ben daha çok satarım diyenler için K5 süresince 600 TL sipariş ve 10 katalog almanız halinde Paşabahçe Storemax 3’lü saklama kabını kazanacaksınız.

Şartlar ve Kurallar: Yukarda yer alan hediyelerden sadece birini kazanacağınızı bilmelisiniz. Hediyeniz K6 kampanyasında vereceğiniz ilk siparişte gönderilecektir.

Avon Club ve Elite Club Hediyeleri
Puan toplayarak daha fazla hediye alma şansı bulunan club üyelerine her kampanya SMS ile ulaşması gereken satış miktarı ve kazanacağı puanlar iletilmektedir. Aynı zamanda yukarda yer alan fırsatlardanda yararlanacaksınız.

Dikkat Edilmesi Gerekenler
Kazanılan hediye/hediyeler bir sonraki kampanyada verilen ilk siparişle birlikte gönderilmektedir.Bir sonraki kampanya sipariş verilmezse hediye hakkı kaybedilir. Ulaşılacak tutarlar için Temsilci fiyatı esas alınır. Kazanılan hediyenin iade ve iptal koli dolayısıyla limitin altına düşülmesi halinde iade edilmesi gerekmektedir. Aksi durumda hediye tutarı Temsilcimize faturalanacak ve faturalanan hediyenin iadesi kabul edilmeyecektir.

Avon Club ve Elite Club üyeleri için geçerli olan puan toplamayı Avon Sanal Mağazadan uygun hediyeyi seçebilir. Yada daha büyük hediye almak için biriktirmeye devam edebilirsiniz. Hediye seçmek için temsilci girişi yaptıktan sonra Hediye Seç botuna tıklayarak yada http://avon.sanalmagaza.com adresinden seçim yapabilirsiniz.



   Paylaş

Avon Temsilci Hediyeleri için 192 yorum yapılmış


ümit

merhaba avona kayıt olmak istemişsiniz

Güvenilir biriyle çalışmak isteyenler…Sadece kayıtta değil temsilciligin boyunca size yardımcı olacak destek çıkacak üstünüz olmasını istiyorsanız eklemeniz yeterli …HER AY SIPARIS VERME ZORUNLULUGU YOK…,,ÜCRETSİZ KAYIT AVON SATIŞ LİDERİ OLMAK İSTEYENLER Sonsuz destek benden… Üye olmak, ürün almak isterseniz eklemeniz msj atmanız yeterli KAPIDA ÖDEMELİ ürün ve Eve teslim katalog kayıt formu gönderiyorum hemen.. para kazanmak isteyen varsa yorum yada mesaj attin.. 0532 423 ** **

Yönetici

Hatice: Fiyat listesi kaldırılmış olup, temsilci panelinde sipariş aşamasında görülmektedir.

Hatice

Merhaba. daha önce avon satışı yapıyordum ama bırakmıştım. şu an tekrar başladım merak ettiğim önceden ürünlerin geliş fiyatınn yazılı olduğu bir liste geliyordu ama bende su an yok. acaba ürünlerin bana geliş fiyatını nasıl öğrenebilirim

Yönetici

Figen: Aynı kampanya içerisinde eksiği telafi etmeniz halinde belirtilen hediyeye sahip olursunuz.

figen

merhabalar 380 tl değerinde sipariş verdim ancak 5li katalog siperiş vermedim. şimdi tekrar 1oo tl civarı siparişle 5li katalog versem anew krem ve far paletini alabılırmıyım?

Yönetici

Duru: Evet birine sahip olursunuz. En üst hediyeyi alırsınız.

duru

Ben Avon inci grubundayim . K5’te iki kampanya var
biri yüz elli tl siparise cherish parfüm biri de üç yüz elli
tl siparise saklama kabı . BBen parfüm için üç yüz elli
tl’den daha mı az satış yapmalıyım . Üç yüz elliyi
geçerse parfüm gelmeyecek mi?

Yönetici

Gamze: Öncelikle siz yeni temsilci olduğunuz için ilk etapta hoşgeldin hediyelerinden yararlanırsınız. Hediyeniz ise bir sonraki kampanya ilk siparişiniz ile gönderilir. Ve herhangi bir şart, koşul yoktur. Çünkü o hediyeyi bu kampanya hak ettiniz. Ama bir sonraki kampanya sipariş vermezseniz hediyeniz gelmez. Bu durumda 250 TL siparişinizde kazandığınız hediye boşa gider.

gamze

Merhaba ben gamze henuz 2 hafta once temsilciniz oldum 250 kusurlerde satis yaptim fakat bize ait olan katolokta eger birdahaki aya belli bi miktar satis yapamazsam gelen hediyenin ucreti istenecegi yaziyor anlayamadim anlam veremedim tam olarak bu konuda aydinlatirsaniz sevinirim tesekkurler..

Yönetici

K4 kataloğunda yer alan hediye belirlenen limit + 5 katalog almak gerektiriyor.

*