2015 Yılının ikinci kampanyası için hazırmısınız? aramıza yeni katılan arkadaşlar kampanyaları aylık sanıp, genelde ay başlarında yenilendiklerini düşünüyorlar. Oysaki öyle olmayıp, bazı kampanyalar 3 hafta sürebilmektedir. Örnek Avon Şubat Kataloğu 23 Ocak’ta başlayacak olup, 20 Şubat tarihine kadar çok özel satışlar yapmanızı sağlayacaktır. Bir önceki kampanya biraz sönük geçmişti, eminim Avon Şubat Kataloğu 2015 ile satışlarınız canlanacaktır. Çünkü kolayca satış yapabileceğiniz bir çok ürün grubu bulunmaktadır.

Bu sayfada yer alan bilgiler Avon Temsilcilerinin kazançlarını artırmaya yönelik tavsiyeler olup,
güncel kataloğu online olarak incelemek için aşağıdaki resime tıklayınız.

Kampanya 2

Avon Mesmerize Parfüm Çeşitleri Ön Planda
Bu kampanya’nın en dikkat çekici ürünlerinden birisi hiç şüphesiz ilk defa satışa çıkacak olan Mesmerize Parfüm çeşitleri olup, kadın ve erkek formu olması nedeniyle daha fazla satış yapabileceksiniz. Mesmerize Kadın EDT 30,50 TL olup, Mesmerize Erkek EDT ise 31,50 TL kampanyalı olarak satılmaktadır. Bay ve bayan çeşidini bir arada alanlar içinse sadece 59,95 TL’dir.

Süper Teklif ve Çekilişe Katılma Fırsatını Kullanın
Avon kataloglarının en çok incelenen sayfası süper teklif son aylarda dikkat ettiyseniz dahada süper o ürünü aldığınızda bir birinden özel hediyeleri kazanma şansı sunuluyor. Avon Şubat Kataloğu süper teklif sayfasında kadın ve erkekler için kol saati fırsatı olup, bu ürünlerden birini aldığınızda çekilişle 1 Sony Led TV, 5 Apple İpad, 20 Sony Kamera ve 500 Bing & Daring maskaradan birini kazanma şansı yakalayacaksınız. Bunu müşterilerinize mutlaka bahsetmelisiniz.

Perceive Parfüm Kampanyasını Öne Çıkarın
Avon Parfüm denince ilk akla gelen markalardan biri Perceive kadın ve erkekler için çok özel olan bu koku şimdi %50 indirimli alma imkanı sunuldu. Perceive Erkek EDT 38 TL Perceive Kadın EDP 33,50 TL herhangi iki parfüm ise sadece 59,95 TL bence bu fırsat kesinlikle kaçmaz, müşterilerinizi mutlu etmenin en kolay yoludur.

Avon Mart Kataloğu 2015’te Görüşmek Üzere
Kampanya 2 için vereceğim satış önerileri bu kadar olup, bir sonraki kampanya olan Avon Mart Kataloğu 2014’te bakalım bizi neler bekliyor. 20 Şubat tarihinden itibaren yeni fırsatları göreceğiz.

emine alceylan

Cekilis

*