2014 yılına muhteşem bir başlangıç yapan avon 2. kampanyası ile kullanıcılarını mutlu etmeye devam edecek gibi görünüyor. 24 ocak 2014’te başlayıp 21 Şubat 2014 tarihine kadar devam edecek olan Avon Şubat Kataloğu 2014 sayfaları bir birinden değişik fırsatlarla sizi bekliyor. Kapak resminde yine müzik dünyasının yıldızı Hadise sizi bu sefer Ultra Color Absolute Ruj ile karşılıyor. Sözü fazla uzatmadan sizi katalog ile başbaşa bırakalım. Katalogda öne çıkan fırsatları başlıklar halinde aşağıda sıralayacağız.

Ultra Color Absolute Ruj Satışa çıkıyor
Hadise tarafından tanıtımı yapılan Ultra Color Absolute yine satış rekorları kıracak gibi görünüyor. Geçtiğimiz Yıl Ultra Color Rich markası ile sevenlerinin karşısına çıkan marka sizleri yine çok memnun edecektir. Hemde 2 adet Ultra Color Absolute Ruj alana yanında Infinite Maskara ücretsiz olarak sahip oluyor.

Our Story Parfüm Serisi Kaçmaz
İlk defa satışa sunulan bir diğer ürün ise Avon Our parfüm serisi özellikle 14 şubat sevgililer gününe özel düşünülen bu ürün kadın ve erkek versiyonu ile muhteşem bir koku deneyiminden faydalanarak hediye almak isteyenleri bekliyor. Satışa çıkması onuruna %50 indirimli satılan kokunuzla birlikte devam ürünü + hediye kutusuna sadece 2 TL farklı sahip olabilirsiniz.

Süper Teklif Incandessence Bayan Parfüm
Avon bayan parfüm serisinden muhteşem bir koku olan Incandessence frezya, orkide ve beyaz şakayık ile çiçek kokularına hayır diyemeyen herkes sadece 25 TL’ye sahip olma imkanı sunuluyor. Avon süper teklif imkanından yararlanmak için bu katalogdan 25 TL’lik alışveriş yapmanız yeterlidir.

Parfümlerde 14 Şubat İndirimi Başladı
Sevdiklerinize alınacak en güzel hediye karşı koyamıyacağı bir kokudur. Avon parfüm çeşitleri şimdi %50 indirimli olarak 21 Şubat’a kadar dilediğiniz markayı alma imkanı sunuyor. İndirimli markalara bir göz atalım isterseniz.

True Force 35 – Perceive Bayan 31 – Full Speed 34.50 – Far Away Bella 33,50 – Indıvidual Blue 25,50 – Pur Blanca 26 – Urban Edge 31 – Celebre 26 – Surrender Bayan 31 – Surrender Erkek 31 – Tomorrow 35 – Amour 21,50 – Instinct Bayan 42,60 – Instinct Erkek 43,80 – Little Gold Dress 32 – Aspire 27,50 – Signature 34,50