Avon Pembe Festival

Kadınların korkulu rüyası haline gelen meme kanseri ile mücadele için Avon 17 yıldır kadınların yanında olmaya devam etmektedir. Kurduğu fonda 50 ülkeden destek sağlanmakta olup, kataloglarımızda yer alan bazı ürünler ise tamamen dünya genelinde meme kanseri ile mücadele amaçlı kullanılmaktadır. Her yıl bu sorunu gündeme getiren avon erken teşhis’in önemine vurgu yapmaktadır.

Avon Pembe Festival

Avon Pembe Festival
Her yıl pembeler içinde yapılan yürüyüş bu sene festival ortamında yapılacaktır. 6 Ekim 2013 Pazar saat 13:00’da gerçekleşecek etkinliğimiz mekan olarak ise Maçka Küçükçiftlik Park olarak belirlenmiştir. Bir birinden keyifli ve eğlenceli bir gün geçirmek isteyen avon temsilciler, kullanıcılar dahası tüm kadınları bekliyoruz.

Avon Hadise Konseri
Geçtimiz aylarda avon kataloğu’nun yeni yüzü olan dünyaca ünlü sanatçı hadise’de siz değerli hanımlar için unutulmayacak bir konser verecektir.

Meme Kanserine Karşı Destek Olun
Avon kataloglarında yer alan pembe ürünlerden bir tane bile almak bir çok hastaneye bu hastalıkla ilgili Avon’un destek olmasını sağlayacaktır. Aşağıda yer alan ürünler’in satışından avon yada temsilciler hiç bir gelir elde etmemektedir. Lütfen avon ürünleri yanında meme kanseri ile mücadele ürünlerinden almayı unutmayın.

Avon Meme Kanseri Ürünleri   Paylaş

Yorum yapılmamış

*