Temsilci Başvurusu  Sipariş Girişi

Temsilci arkadaşlarımız arasında en sık sorulan sorulardan biri Avon club Puanlarımı nasıl görebilirim. Geçtiğimiz yıllarda uygulamaya konan Avon Club uygulaması ile birlikte artık dilediğiniz hediyelere sahip olma imkanınız bulunuyor. Yıllık satış tutarı 5000 TL ve üzeri temsilcilerimiz için geçerli olan bu uygulama her kampanya belli bir satış limitine ulaşarak puan toplamanızı sağlıyor. Topladığınız puanlarla Avon Sanal Mağaza’dan dilediğiniz hediyeyi alabileceksiniz. Normal temsilciler ise panoramada yer alan hediyelere sahip olabilir.

Avon Club Puanlar Nasıl Görülür?
Bunun için Avon temsilci numarası ve şifreniz olması gerekmektedir. Yoksa 2 dakikanızı alarak şifre oluşturabilirsiniz. www.avon.com.tr sitesine girdiğimizde ekranın üst köşesinde Temsilci Girişi linkine tıklıyoruz. Açılan sayfada ise Temsilci Sitesi’ne Gidin butonuna tıklıyoruz. Yine açılan sayfada temsilci numaranız ve şifrenizi girerek Giriş butonuna tıklıyoruz. Temsilci sayfasına girmiş bulunuyorsunuz. Ekranın alt kısımlarında yer alan AVON CLUB butonuna tıklayarak Sanal Mağaza sayfasına ulaşabilirsiniz. Puan bilginiz sağ üst köşede yazmaktadır.

Anlatım görüntülerini izleyin
Yukarda anlattıklarımızı sizler için görüntülü hale getirdik. Yukardaki video’yu izleyerek 1 dakika içinde Avon Sanal Mağaza sayfasına ulaşmış olabilirsiniz.

Avon Sanal Mağaza Açılmıyor (Bakımda)
Bazı dönemlerde mağazada yapılan ürün ekleme ve güncellemeleri ile kapalı tutuluyor. Bu durumda bir kaç gün sonra tekrar denemeniz gerekir. Konu hakkında soru öneri ve görüşlerinizi iletin.

Yönetici

Emine: Avon Sanal mağaza sayfasına girdiğinizde görürsünüz.

emine

2015 tekı avonda puan nasıl gosterılıyor? yukardakı gıbı olmuyor.

Yönetici

Mine: Yıllık satışınız 1300 TL ve üzeri olması gerekir.

mine

puan kazanmak için ne kadarlık satış yapmak gerekiyor?

Yönetici

Esra: Her kampanya belirlenen limiti toplam siparişizle aşarak belirlenen puanı kazanırsınız. Puanlarınızı nasıl görebileceğiniz ise sitede görüntülü ve videolu olarak anlatılmıştır.

ESRA

2 aylık avon temsilcisiyim. Bir ay içinde 3 kere sipariş verdiğimiz takdirde 3 siparişin toplamına göre mi puan kazanıyoruz. puanlarımızı nereden görebiliyoruz.

*