Avon Club

Dünyanın en büyük kozmetik markası avon 2013 yılı itibari bir çok yeniliğe imza atmıştır. Bunlardan biriside daha fazla ayrıcalığın sunulduğu Avon Club üyeliği ile hayatımıza girmiştir. Temsilciler için büyük bir önem taşıyan bu yeni uygulamayı dilerseniz tanıyalım sonrasında soru ve merak ettiklerinize yanıt vereceğiz.

Avon Club Nedir?
Başarılı olmak isteyenler için yeni bir üyelik sistemi diyebiliriz. Bu sisteme dahil olan temsilci ve takım öncüleri panoramada yer alan hediyelerle sınırlı kalmayıp yüzlerce hediye içinden seçim imkanına sahip olabildiği yeni bir uygulamadır.

avon club Avon Club Bilgileri

Avon Club Üyesi Nasıl Olunur?
Tüm temsilcilere açık olan bu uygulama için herhangi bir kayıt yada başvuru yapmanız gerekmez. Bu üyelik seviyesinde yer almanın tek şartı 2012 ve sonraki yıllarda temsilci fiyatıyla 5000 TL ve üzeri satış limitine ulaşmaktır. Yıl boyunca geçerli olan limit lütfen dikkat katalog değil temsilci fiyatı iledir. Örnek 2012 yılında 5000 TL ve üzeri limite ulaşmışsanız 2013 yılı boyunca üyelik imkanlarından yararlanırsınız. 5000 TL limite ulaştığınız kampanya itibari ile sizde bu imkanları kullanabileceksiniz.

Avon Club Olmanın Avantajları

Yerine getirilmesi gereken şart ve kuralları belirttikten sonra şimdi dilerseniz güzelliklerinden bahsedelim eminim hepinizin çok hoşuna gideceği güzellikleri göreceksiniz.

Puan Toplama İmkanı
Eski uygulamada panoramada yer alan tek yada iki seviyeden oluşan hediyeler alınıyordu şimdi ise her seviye için puan toplama imkanı getirildi. Panoramada belirtilen limitlere ulaştığınızda 1 gün sonrası puanınız sayfanızda ekleniyor.

Puanlarla Neler Yapılır?
Her kapanya dönemi puan imkanı olup avon club sanal mağazadan yüzlerce hediyeden puanınızın yettiği hediyeleri seçebilirsiniz. Yada panoramadaki temsilci hediyelerini alabilir. Yada hiç birşey almayarak puanların birikerek daha kaliteli hediyeleri alacak puanlara ulaşabilirsiniz. Çok önemli ürünler yer alıyor. Örnek İphone 5 bile seçebileceğiniz hediyeler arasındadır.

Ekstra Puan Kazanacaksınız
Bazı kampanyalarda normal panorama puanlarına ek olarak ürün ve kampanya bazlı ekstradan puanlar olacaktır. Örnek kampanya 5 kataloğu ile satışa sunulan only imagine edp bayan parfümden 15 tane sattığınızda haricen 3000 avon club puan kazanabilirsiniz.

Yıldızlar Klübü Üyelerine Binlerce Puan
10 Bin TL ve üzeri satışlarda ise hepinizin bildiği gibi Avon yıldızlar klübü üyeliği başlıyor. Yıl sonunda hangi seviyeden klüp üyesi olursanız o seviye üzerinden binlerce Avon club puan alacaksınız. Bronz üye olduğunuzda bulaşık makinasını seçecek puan sizi bekliyor. Yada daha farklı hediyelerden çeşit çeşit. Örnek arzum saç kurutma makinası sadece 1500 puan yıl sonunda en düşük yıldızlar klübü üyesi 17500 puan kazanıyor yani 10 tane saç kurutma makinası bile seçebilirsiniz. Verdiğim sadece basit bir örnektir.

Avon Clun Hediye

Yukarda belirtilen miktara ulaştığınızda temsilci panelinizde avon club banneri göreceksiniz oraya tıklayın açılan sayfada sanal mağaza yani hediyelerin olduğu site açılmaktadır. En üst kısımda biriken puanlarınızı görebilir ve hediye seçimi yapabilirsiniz.

Tanıtım Videosunu İzleyin
Tanıtım çekimleri bizzat Avon Türkiye satık direktörü Gülay başaran tarafından yapılan yeni uygulamayı ve çalışma yöntemini anlatmaktadır. Mutlaka izlemenizi tavsiye ederim emin olun sizde en az benim kadar heyecanlanacaksınız.

Yakında bu konuda videolı anlatım yapılacak olup sorularınızı aşağıdaki yorum formundan iletiniz.


   Paylaş

Avon Club Bilgileri için 81 yorum yapılmış


DÖNE YILDIRIM
17 Aralık 2014

Yorumları okudum. Bende arkadaşlara katılıyorum. Güya avon club adı altında bir üst seviyedeyiz. Ancak bizden az satış yapanların hediye kampanyasından yararlanamıyoruz. En azından bu sistem ile avon classic teki hediyeleri alma şansını birleştirin ki bir farkımız olsun. Önceden panoramadaki satışı yapmaya gayret eder, hediyesini alırdık. Şimdi hediyeyi nasıl alacağımızı bile bilmiyoruz. Lütfen eski sisteme dönün. Ayrıca aldığımız puanları yıl sonuna kadar harcamak zorunda mıyız lütfen sms ile bilgilendirin.

ruveyde
12 Aralık 2014

arkadaslara katılıyorum belli limitlerdeki satısımıza hediye geliyordu puan sistemi diyesacma sapan bir sey yaptınız posetlerde yetmiyor puanlarımızıda öğrenemiyoruz butun emeklerimiz bosa gidiyor avona duyuruılur sizin satıslarınızı bizler arttırıyoruz

ali aksak
10 Aralık 2014

nasıl bir sitem yapmışsınız bir türlü puan durumumu göremiyorum
ne hediye seçebiliyorum nede bir hediye geliyor.

songül
06 Aralık 2014

songül bende arkadaşlara katılıyorum her ay gerekli puan limitiyle sipariş veriyorum ama ne bir hediye ne bişey kesinlikle eski sistem çok daha iyiydi böyle giderse nasıl devam ederim bilemiyorum valla eski sistemi ve hediyelerimi istiyorum

FİKRİYE
01 Kasım 2014

her ürüne bir poset verın 50 ürüne 3 poset olmamalı diye dusunuyorum avon iyice ne yapacaginı sasırdı ort. 500 tl sıparıs verıyorum her ay hedıye yok bu nasıl ıs eskıden panoromadan secıyorduk cok guzel hedıyeler kazanıyorduk bunun ıcın cabalıyorduk sımdı nıye cabalayalım ? hedıye yok bısey yok kazanc da yok zaten

yasemin
14 Ekim 2014

avona uye olmak simdi vok kolay ve ucretsizdir uyesi olmak istiyorum diyorsaniz faceden erolyasemin34@hotmail.com dan ekleye bilirsiniz

duygu
24 Ağustos 2014

çok kötü bir sistem yaptiniz iyice pintı oldunuz eskiden düşük siparişlere degisik hediyeler olurdu her panoramada heyecanla sayfa açardım puan sistemi yaptınız içinde iğrenç hep aynı seyler.ben sürekli tava mi alcam tamam 600 puan da zor kazanıyoruz da bari hediye seçeneği yapın yeni seyler koyun

SEMANUR
15 Ağustos 2014

LD ERKEK PARFÜMÜNÜ BİRDE
MAGİX İN FONDETENLERİ NE ZAMAN KATOLOGA GİRECEK ACABA

Sinem
14 Ağustos 2014

Haksızlığın böylesini görmedim. 5.000 tl lik satış yapanlar avon clup oluyor diyorsunuz ben daha 900 tl lik satış yaptım derecem avon classic den nasıl avon clup oluyor anlamış değilim sırf hediye çanta vermemek için.

Elif çatalkaya
03 Ağustos 2014

Merhaba gercekten önce cok gùzelmis hedìye yönùnden símdi puan toplama ísi cikarmi$lar

Avon Temsilcileri